Güncel

Gören Duyan ile Kayıp Evcil Hayvanları Bulabilirsiniz

Kayıp evcil hayvanlarınızı bulabileceğiniz Gören Duyan uygulaması ile sahiplendiğiniz hayvanları bulabiliyorsunuz. Bu uygulamada gördüğünüz kedileri bildirebiliyor ya da ilan paylaşabiliyorsunuz.

İzmir depreminin sonrasında çok fazla kişi evcil hayvanlarını kaybettiğini açıkladı. Uygulama ilanları görebileceğiniz veya kendi ilanınızı yayınlayabileceğiniz bir uygulama.

Gören Duyan var mı? Kayıp Evcil Hayvanımı
Gören Duyan var mı? Kayıp Evcil Hayvanımı

30 Ekim tarihinde İzmir’in Seferihisar açıklarında meydana gelen bu 7,0 büyüklüğündeki deprem, son açıklanan sayılara göre 58 vatandaşımızın hayatını kaybetmesine sebebiyet verdi. 896 kişinin de yaralanmasına sebebiyet veren bu deprem sebebiyle özellikle İzmir’in Bayraklı ilçesinde ve diğer ilçelerde binalar yıkıldı.

Hayatını kaybeden vatandaşlar bizleri üzse de onlarla birlikte sahiplendikleri korumasız dostlarımızda tehlike içinde yer alıyor. Deprem esnasında hem sevdikleriniz için hem de kendiniz için kullanabileceğiniz 6 uygulama bulunuyor.

Ancak gerçekleşen bu depremin verdiği sadece zarar insanlara değil evcil hayvanlara da zarar veriyor. Depremin sonrasında çok fazla evcil hayvan kayboldu ya da maalesef ki enkazın altında kalmış olabilir. Evcil hayvanlarını kaybeden sahipleri sosyal medya üzerinden bir şekilde seslerini duyurmaya çalışsa bile bir ilanın sosyal medyada yayılması zor olabiliyor.

Kayıp Evcil Hayvanları Bulabileceğiniz Gören Duyan Nasıl Kullanılır?

Kaybettiğiniz evcil hayvanlarınız veya sahipsiz bulduğunuz hayvanların sahiplerini aramak için ilan yayınlayabileceğiniz bir uygulama. 2017 yılından bu yana ücretsiz bir şekilde paylaşımda olan sosyal sorumluluk projesi olan Gören Duyan, özellikle İzmir depreminin ardından tekrar gündeme geliyor.

KayipEvcil Hayvanlari Bulabileceginiz Uygulama

Uygulama, İzmir depreminin sonrasında çok fazla kayıp evcil hayvan ilanı almaya yapmaya başladı ve devamı da geliyor. Uygulama hazır ilanlardaki evcil hayvanları bulmaya yardım olabileceğiniz bir uygulama aynı zamanda. Eğer kendi evcil hayvanınızı kaybettiyseniz veya bir evcil hayvanın sahibini arıyor ve bulamadınız ise uygulama içerisinde bir ilan oluşturabiliyorsunuz.

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

1 Yorum

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu