K-Pop

GOT7 BamBam Albümü Hakkında BLACKPINK Lisa’nın Ne Düşündüğünü Açıkladı

GOT7 BamBam’ın ve BLACKPINK Lisa’nın, küçüklüklerinden beri birbirini tanıyan yakın arkadaşlar olduğu hayranlar tarafından biliniyor. Hatta o kadar yakın arkadaşlar ki BamBam, Lisa’ya bazen noona diye sesleniyor. BamBam’ın yeni albümü riBBon’un yayınlanmasıyla beraber ikilinin ne kadar yakın arkadaş olduğu bir kez daha kanıtlandı. Görünüşe göre Lisa yoğun programına rağmen BamBam’ın yanındaydı ve solo çıkışı öncesinde ona büyük destek oldu.

got7 bambam ve blackpink lisa
BamBam ve Lisa Küçüklüklerinden Beri En İyi Arkadaşlar

Lisa, GOT7 BamBam’ın En Çok Hangi Şarkısını Beğendiğini Açıkladı

GOT7 BamBam, kısa zaman önce SBS Power FM’in Park Sohyun’s Love Game adlı podcast’inde yer aldı ve bu programda yeni albümü, çevresindekiler ve özellikle de Lisa’dan aldığı destek hakkında her şeyden bahsetti. Sunucu röportaj esnasında, Lisa’nın albümü dinleyip dinlemediğini ve kendisine destek mesajı gönderip göndermediğini sordu.

BamBam, şarkılardan birini Lisa’nın yayınlanmadan önce dinlediğini açıkladı: “Şarkılardan birini henüz yayınlanmadan Lisa’nın dinlemesine izin verdim. Bağımlılık yapan bir etmen olduğunu söyledi. Ona öne çıkanlardan karışık bir kayıt gönderdim ve o da aralarından ‘Pandora’yı sevdiğini söyledi.”

GOT7 grup üyeleri BamBam’ın şarkılarını yayınlanmadan önce duymamış olsalar da BamBam insanların şarkıları hakkındaki görüşlerini merak ettiğini söyledi: “Üyelere sürpriz olmasını istemiştim ama çevremdekilerin fikirlerini de duymak istiyordum. Bu yüzden sadece çevremdeki arkadaşlarımın görüşlerini aldım.”

Ayrıca GOT7 BamBam, yeni albümünü yayınlamasıyla beraber “riBBon TikTok Challenge”ı başlattı. Son olarak sunucu bu meydan okumada Lisa’nın da yer alıp almayacağını sordu. BamBam ise yoğun programlarından dolayı henüz hiç görüşemediklerini ama yakında buluşurlarsa bunun harika olabileceğini belirtti.

Semanur Karaca

Bilim ve sanata büyük ilgi duyuyor. Sanat, sağlık, bilim ve teknoloji okumaları yapmaktan hoşlanıyor ve öğrendiklerini paylaşmak için Teknotomy'de yazıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu