K-Pop

GOT7 Breath Single’ı Çıktı

K-pop grubu GOT7, Nisan ayındaki DYE albümlerinden yaklaşık 7 ay sonra piyasaya yeni bir şarkı ile döndü. Üstelik GOT7 Breath (넌 날 숨 쉬게 해)  isimli şarkı yakın zamanda çıkacak Breath of Love: Last Piece albümünün başlık parçalarından biri. Parça, Joo Chanyang, Lavin ve Nihwa ile birlikte Youngjae’nin müzikal gelişimini “Breath (넌 날 숨 쉬게 해)” yazıp bestelediğini gösteriyor. Şarkı, aşka dönüşen kader dolu bir karşılaşmadan sonra hissedilen duyguları anlatıyor.

GOT7 Breath

GOT7 Breath ile Heyecanı Yükseltti

GOT7, paylaşılan büyüleyici görselleriyle göz kamaştırıyor ve onu yumuşak vokalleriyle eşleştiriyor. Müzik videosunda JB, Jinyoung, Youngjae, Mark, BamBam, Yugyeom ve Jackson üstün stilleri ve ruhani vokalleri ile hayranlarının hem göz hem de kulak zevklerini tatmin ediyor.

GOT7 Breath
GOT7 Breath Single'ı Çıktı 1

Yapılan son açıklama ve GOT7 Breath müzik videosu son albümüne olan beklentileri artırdı. Albüme “Last Piece” ismiyle bir başlık parçası daha ekleniyor. Bu şarkının yazımı ve bestelenmesinde JB yer aldı. Ayrıca albüm için diğer üyeler de parçalar besteledi. Mark “Born Ready” isimli şarkıyı yazdı ve besteledi. Jinyoung ise “Wave” isimli şarkının sözlerini yazdı ve besteledi. BamBam “Waiting For You” şarkısının yazımında ve bestelenmesinde yer aldı. Son olarak ise Yugyeom “이젠 내가 할게 (edebi başlık: Şimdi Yapacağım)” isimli parçanın sözlerini yazdı ve besteledi.

Bunların dışında Breath of Love: Last Pİece’da  “1+1”, “I Mean It” ve “We Are Young” isimli üç parça daha bulunuyor.

Ayşenur Köprülü

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik öğrencisidir. Gazeteciliğe ve yazı yazmaya olan tutkusu Teknotomy aracılığıyla bilim ve teknoloji alanında birleşiyor. Tutkusunu ve ilgi alanlarını birleştirip hayatının sonraki dönemlerinde daha başarılı olmak istiyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu