K-Pop

GOT7 ENCORE ile iTunes Listelerinde Zirvelere Oynuyor

GOT7 ENCORE ile dünya çapındaki listelerde harika bir performans sergiliyor. Grup en yeni parçası ENCORE için hayranlarını oldukça memnun eden müzik videosunu 20 Şubat 2021 tarihinde yayınladı. Bu parça grubun uzun zamandır birlikte olduğu JYP Entertainment’tan ayrıldıktan sonra yayınladığı ilk şarkı oldu.

GOT7 ENCORE
GOT7

GOT7 ENCORE ile Küresel Başarısını Kanıtladı

GOT7 ENCORE ile küresel popülaritesini kanıtladı. Amerika Birleşik Devletleri, İspanya, Brezilya, Şili, Fransa, Meksika ve Singapur dahil olmak üzere 42 ülkede iTunes En İyi Şarkılar listelerinde 1 numaraya hızlı bir şekilde yükseldi. Ayrıca GOT7 2021 yılında ABD’de söz konusu listenin zirvesine yerleşen ilk K-pop grubu olarak şaşırtıcı bir başarı elde etti.

JB, Mark, Jackson, Jinyoung, Youngjae, BamBam ve Yugyeom, kariyerlerini sürdürürken bir grup olarak birlikte kalma sözlerini yerine getirerek sevgilerini ve bağlılıklarını hayranlarına ENCORE aracılığıyla iletti. Ek olarak, şarkı büyük yerli müzik listelerine etkileyici bir şekilde hakim oldu. Şarkı, Genie’nin gerçek zamanlı çizelgesi, Melon’s Latest 24 Hits ve Bugs’ın gerçek zamanlı çizelgesinde de zirveye yerleşti.

GOT7 ENCORE

Ayrıca şarkıya eşlik eden müzik videosunda, bir araya gelip birlikte eğlenen grup üyeleri gösterildi. Grubun hayranları için sahnede performans sergilerken unutulmayan anlarına da yer verildi. Ayrıca müzik videosunu daha özel kılan Mark, Yönetici Yapımcı olarak projeye öncülük etti.

Kaynak
HELLOKPOP

Ayşenur Köprülü

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik öğrencisidir. Gazeteciliğe ve yazı yazmaya olan tutkusu Teknotomy aracılığıyla bilim ve teknoloji alanında birleşiyor. Tutkusunu ve ilgi alanlarını birleştirip hayatının sonraki dönemlerinde daha başarılı olmak istiyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu