K-Pop

GOT7 JB, YouTube Yolculuğuna Başladı

GOT7 JB, hayranlarıyla daha da yakınlaştı. Yeni Twitter hesabını açmasının ardından farklı sosyal medya platformlarında da aktif olmaya başladı. 3 Şubat Çarşamba günü, GOT7 lideri JB kişisel YouTube kanalı JAE BEOM LIM’i herkese açık bir şekilde açtı. Ayrıca JB, aynı gün hayranlarına teşekkür etmek için kısa bir video da yükledi.

GOT7 JB
JAE BEOM LIM

GOT7 JB Hayranlarından Tam Destek Alıyor

JB, paylaşmış olduğu ilk videosuna THX. MY Best Friends! ismini verdi. JB, videoya “Herkese merhaba” şeklinde bütün hayranlarını selamlayarak başladı ve neden bir YouTube hesabı açtığını anlattı. Henüz belirli bir planı olmadığını belirten JB, hayranlarıyla iletişim kurmak istediğini ve ara sıra güzel içerikler paylaşarak hayranlarına farklı yönlerini göstermek istediğini söyledi.

THX

JB paylaşmış olduğu videonun altına mesaj ekleyerek hayranlarına bir sonraki videosunda neler yapabileceğine dair fikirlerini sordu. Hesabını açtıktan iki gün sonra Jaebom 400 binden fazla aboneye sahip oldu. Ayrıca yayınlamış olduğu ilk video da 500 binden fazla görüntülenme elde etti. Bu durumda GOT7 JB’nin hayranlarından aldığı muazzam desteği ortaya koyuyor.

Ayşenur Köprülü

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik öğrencisidir. Gazeteciliğe ve yazı yazmaya olan tutkusu Teknotomy aracılığıyla bilim ve teknoloji alanında birleşiyor. Tutkusunu ve ilgi alanlarını birleştirip hayatının sonraki dönemlerinde daha başarılı olmak istiyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu