Oyun

Gotham Knights Çıkış Tarihi Ertelendi

Gotham Knights çıkış tarihi ertelendi. Batman ve yardımcı karakterleri konu alan oyun, Batman’in ölümünden sonra şehirde geçen olayları işliyor. 4 adet oynanabilir karakter bulunun oyun aksiyon ve rol yapma tarzında oyun severlerle buluşacak. Nightwing, Batgirl, Robin ve Red Hood karakterlerini yönlendirebildiğimiz oyunda, istersek tek kişi istersek de 4 kişiyle oynayabiliyoruz.

Gotham Knights Çıkış Tarihi Olarak 2022 Yılına Ertelendi
Gotham Knights Çıkış Tarihi Olarak 2022 Yılına Ertelendi

Gotham Knights Çıkış Tarihi 2022 Oldu

Gotham, önceden yapmış olduğu açıklamalarla yeni nesil konsollar için çıkış yapacaktı. Fakat yapılmış olan açıklamada “Oyunculara en iyi deneyimi sunmak istiyoruz. Bu yüzden de oyuna daha fazla zaman ayırmamız gerek. Verdiğiniz destekten ötürü teşekkür ederiz. Gelecek günlerde oyun içerisinden daha fazla içerik görmeyi dört gözle bekliyoruz” ifadeleri kullanıldı.

Covid-19 yüzünden oyun şirketlerinin çoğu olumsuz etkilendi. Bu yüzden oyunu ertelemeye karar veren şirket oyuncuların karşısına sorunsuz bir oyun çıkarmak istiyor. Pandemi döneminde evden çalışmayı tercih eden şirket oyunu 2022 yılının ikinci kısmına erteledi. Oyunun çıkacağı platformlarsa PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X, Microsoft Store olarak belirtildi.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu