Oyun

Gran Turismo 7 Çıkış Tarihi Ertelendi

Merakla beklenen Gran Turismo 7 çıkış tarihi ertelendi. Playstation oyuncularının oldukça sevdiği efsane yarış serisinin yeni gelecek oyunu olan Gran Turismo 7 2021 yılında gelmeyecek. 2022 de gelecek olan oyunun geliştiricileri gecikmesinin sebebinin Covid-19 olduğunu söyledi.

Efsane Yarış Oyunu Serisinin Yeni Gelecek Olan Oyunu Gran Turismo 7 Çıkış Tarihi 2022 Yılına Ertelendi
Efsane Yarış Oyunu Serisinin Yeni Gelecek Olan Oyunu Gran Turismo 7 Çıkış Tarihi 2022 Yılına Ertelendi

Gran Turismo 7 Çıkış Tarihi 2022 Olacak

Sony PSVR 2 ile ilgili yapmış olduğu açıklamalarda “Gran Turismo 7, Covid-19 tarafından oldukça fazla etkilendi. Üretim zorlukları nedeniyle 2021 yerine 2022 yılında yayınlanacak. Devam eden bu süreçte dinamik ve değişen durumlar yüzünden oyunun üretiminin kritik kısımları son birkaç ayda yavaşladı. Oluşan herhangi gelişmeler ile birlikte Gran Turismo 7’nin çıkış tarihi ile ilgili olarak daha fazla detay paylaşacağız” cümlelerini kullandı. 

Yeni nesil konsolların gelmesi ile birlikte Playstation 5 ile son derece iyi bir çıkış yakalayan Sony, kullanıcılarının yüzünden tebessüm oluşturabilmek için farklı tarzda şeyler denemeye devam ediyor.

Özel oyunları ile kullanıcıları Playstation serisine bağlayan Sony, devam eden salgın sürecinde nasıl bir yol izleyecek son derece merak konusu.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu