Oyun

Gran Turismo 7 Fazla Detaylı Olacak

PlayStation’ın popüler yarış serilerinden bir tanesi olan Gran Turismo, oyunculara yeni nesil konsollarda da en gerçekçi yarış deneyimlerinden bir tanesini sunacak. Gran Turismo 7 PlayStation 5’e özel olarak geliştiriliyor. Geliştirici firma, yeni çıkacak oyunun inanılmaz derecede grafik içerdiğini fazlasıyla detaylı olacağını ve hiçbir şeyden ödün verilmeyeceğini açıkladı.

Gran Turismo geliştirici firması Polyphony’in CEO’su Kazunori Yamauchi, PlayStation’ın simgesel yarış oyununun geleceğinden kısa bir şekilde bahsetti. Ek olarak ufak detaylara inanılmaz derecede dikkat etmesinin Polyphony’nin tarzı olduğunu vurguladı. Geliştirici ekibin söylemesine göre, serinin yeni oyunu Gran Turismo 7’nin grafik kısmı detayları ile birlikte oldukça ön planda olacak.

Gran Turismo 7 Oldukça Detaylı Olacak
Gran Turismo 7 Oldukça Detaylı Olacak

Gran Turismo 7 En İyisi Olmayı Hedefliyor

Gran Turismo 7 hakkında şimdiye kadar fazla bir bilgi sızdırılmadı. Ancak Sony’ye göre oyun; oldukça iyi görseller, ışın izleme, 4K desteği, HDR desteği ve 60 FPS gibi kullanıcıları oldukça memnun edecek özellikler sunacak. Oyuncular, PS5’in yeni ultra yüksek hızlı SSD’si sayesinde çevrimiçi yarışlara ya da lobilere hızlıca girebilecek ve arkadaşları ile anında yarışlara katılabilecek. Gran Turismo serisinin geliştirici ekibinin bilgisi dâhilinde oyun geçmişi, bugünü ve gelecekten ilham alan özelliklerle birlikte şu ana kadarki en iyi yarış deneyimini sunmayı planlıyor.

Gran Turismo serisinin 7. oyunun çıkış tarihi net olarak açıklanmadı. Fakat geçtiğimiz ay ortaya atılmış olan bir sızıntı, oyunun 2021 yılının ilk çeyreğinde çıkacağını söylüyor.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu