Güncel

GTA 5 Online Cadılar Bayramı Etkinliği Geliyor

Cadılar Bayramı etkinliğinde oyun şirketleri, özellikle online oynanabilen oyunlar için her sene ekim ayında içerik üretir. Rockstar Games, popüler online oyunu GTA 5 için içeriklerini yakında yayınlamayı planlıyor. Henüz resmî bir duyuru yapılmamasına rağmen, veri madencileri duyuru öncesinde oyuna gelecek olan bir dizi yeniliği Twitter üzerinden paylaştı. GTA Online’ın resmi içerik yayınının bu hafta içerisinde yapılması bekleniyor.

GTA 5 Online Cadılar Bayramı
GTA 5 Online Cadılar Bayramı

GTA 5 Online Cadılar Bayramında Neler Var?

GTA Online Cadılar Bayramı etkinliğinde; Bunker, Diamond ve Missile Base Slasher Adversary modları dışında Free Roam etkinlikleri için de GTA Doları ve RP ödüllerini üç kat artıracak. Ayrıca oyuncular Nightclub Popularity görevlerinden de aynı şekilde üç katı ödül kazanabilecek. Dahası Cadılar Bayramı temalı Adversary modları bulunacak ve bu modlardan oyuncular iki kat daha fazla ödül kazanabilecek. Ayrıca GTA Online’da Cadılar haftasında Gece Kulüpleri satın alımında %40 ve Gece Kulübü yükseltmelerinde ise %30 indirim olacak.

Rockstar Games, bu hafta oyuna giriş yapan oyunculara, ücretsiz olarak Orange Dot Tech Mask, Lemon Sports Track Pants ve Lemon Sports Track Top’ları verecek. Bu ücretsiz ödülleri kazanmak için her gün oyuna giriş yapmanız gerekiyor.

Daha çok oyun haberleri için Teknotomy’i takipte edin.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu