Oyun

GTA 6 Fragmanı Yakında Gelebilir

Geçmişten bugüne kadar fazlasıyla sevilen GTA serisinin en yeni oyunu olacak olan GTA 6 fragmanı gelebilir. Oyunun ne zaman çıkacağı hakkında henüz bir bilgi bulunmuyor. Fakat Rockstar Games’in yeni açmış olduğu iş ilanı, uzun süredir beklenen oyunun ilk fragmanının gelebileceğini gösterdi.

GTA serisi hayatımıza ilk olarak 1997 yılında giriş yaptı ve bu zamana kadar oyun severler arasında en fazla tutulan serilerden biri oldu. Çıkan her oyunu ile beklentileri daha fazla arttıran serinin altıncı oyunu oyuncularla karşılaşmak için gün sayıyor. Bu zamana kadar GTA 6 hakkında yapılan çoğu haberi Rockstar Games yalanladı. Firma bilgi sızmaması için oldukça titiz çalışıyor ve böylelikle dışarıya tek bir bilgi kırıntısı daha sızmıyor. Fakat bu durum oyun ile alakalı varsayımlarda bulunmaya kesinlikle engel değil.

İş İlanı GTA 6 Fragmanı İçin Olabilir

Firma tarafından yayınlanmış olan iş ilanı yeni oyunları hakkında bazı ufak tefek ipuçları barındırdığı görülüyor. Rockstar Games’in internet sitesi üzerinden yayınlamış olduğu iş ilanında sinematik fragmanlar hazırlama becerisine sahip video editörü arandığı yazıyor. Firma ekibe gelecek olan kişinin internet ve TV reklamlarında kullanılması için oyun içi çekimler yapmasını istiyor. Ek olarak sanal bir 3D oyun ortamında sinematik olacak şekilde oyun görüntülerini çekmek için dahili video editörlerini kullanmasını istiyor.

GTA 6 Fragmanı Yakın Bir Süreç İçerisinde Gelebilir
GTA 6 Fragmanı Yakın Bir Süreç İçerisinde Gelebilir

Uzun bir süredir GTA 6 üzerinde çalışan Rockstar Games bir taraftan da Playstation 5 ve Xbox Series X için GTA 5 Remaster projesini geliştiriyor. GTA 5 dışında diğer oyunlar için de remaster versiyonları gelebilir.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu