RPG

GTA 6 Oyunun Hazır Olduğu İddia Edildi

GTA 6 oyunun hazır olduğu iddia edildi. Şimdiye kadar Grand Theft Auto hakkında en ufak gelişme yaşanmadı. Fakat 3 Nisan tarihinde garip bir olay yaşandı. Rockstar Games şirketinin çalışanı tarafından yönetildiği iddia edilen 4chan adlı hesap anonim olarak paylaşım yapılan bir site de olay olacak bir gönderi paylaştı. Yaptığı açıklamada GTA oyunun hazır olduğunu yakın zamanda da oyun sevenlerle buluşturulacağını açıkladı.

Gta 6 Oyunu Hazır Açıklaması
Gta 6 Oyunu Hazır Açıklaması

Rockstar Games çalışanı tarafından yönetildiği iddia edilen 4chan hesabı bu paylaşımı yaptıktan sonra Reddit ve diğer küresel firmalarda bu konu gündem oldu. Küresel firmalarda gündem olan konular genellikle yakın zamanda gerçekleşiyor. Hesabın bu paylaşımı yapması ve Reddit ‘te gündem olması oyun sevenleri heyecanlandırdı. Hem platformda çıkan dedikodulara hem de hesabın yaptığı paylaşıma göre Rockstar Games geçen yıl çıkardığı Red Dead Redemption 2 oyunu ile GTA oyununu aynı anda geliştirdiklerini ve Red Dead Redemption 2 oyunun GTA oyunun geliştirilmesi sürecinde herhangi bir olumsuz etki yaratmadığı iddia ediliyor.

10 Yıldan Beri GTA 6 Oyunu Planlanıyor

Rockstar Games şirketinin çalışanın yöenttiği iddia edilen 4chan hesab.ı GTA oyunun hala geliştirildiğini yalanladı. Hesabın yaptığı paylaşıma baktığınız zaman şirketin GTA’nın yeni serisini 10 yıl önceden planladığı ve 10 yıldan beri hala geliştiriliyor. Hesap anonim site de yaptığı paylaşımda GTA 6 tüm detaylarının tamamlandığını ve duyurulmaya hazır olduğunun altını çizdi.

10 Yıldan Beri Planlanan Gta 6 Oyunu
10 Yıldan Beri Planlanan Gta 6 Oyunu

Yaşanan olaylar GTA 6 hayranlarını heyecanlandırmış durumda. Rockstar Games Şirketi, şu zamana kadar konu ile ilgili resmi bir açıklama yapmamış olsa bile bu paylaşımdan sonra gelebilecek en ufak bir girişim, video oyun dünyasını sarsabilir. GTA oyun hayranları şirketten bir açıklama bekliyor.

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu