OyunGüncel

Beklenen Oyun: GTA 6

Oyun severler için ayrı bir yeri olan , bir kuşağın favori oyunu Grand Theft Auto yani bilinen ismiyle GTA serisi oluyor. Her serisi oyun sevenlerin ayrı dikkatini çeken oyunumuz en son GTA 5 ile karşımıza çıkmıştı. GTA 5 takipçileri dışında diğer oyun sevenlerin dikkatini çekerek oynanma rekorları kıran oyun yeni seri ile geliyor. Yeni GTA 6 oyunu geçtiğimiz günler de kendi resmi Youtube hesabından trailer yayınladı.

GTA 6 Tanıtım Videosu Yayınlandı
GTA 6 Tanıtım Videosu Yayınlandı

Yayınlanan video kısa sürede sosyal medya da gündem olan oyun, şimdiden oyun sevenlerin iple çektiği ve her zaman ki gibi dikkati üstünü çekmeyi başarıyor. Oyun diğer serileri ve çıkış tarihleri :

GTA1997
GTA 21999
GTA 32001
GTA 3 VİCE CİTY2002
GTA San Andreas2004
GTA 42008
GTA 52013
GTA Serileri ve Çıkış Tarihi
İşte Beklenen Oyun GTA 6
İşte Beklenen Oyun GTA 6

GTA 6 Özellikleri Nelerdir?

GTA oyunun ne zaman çıkacağı hala belirsizliği sürerken oyun geçtiğimiz günler de tanıtım videosu  yayınlayarak oyunu bekleyenleri şaşırttı. Oyunun çıkış tarihi belli olmasa da özellikleri hakkında her geçen gün yeni iddialar ortaya atılıyor. Oyun dünyasında dolaşan bilgilere göre;

  • GTA’ da ilk defa ana karakterlerden biri kadın oluyor. Lakin önceki oyununda olduğu gibi kurgu bir çok karakter arasında dönüyor. Bu yüzden ana karakterlerden biri kadın olsa da diğer karakterler de oyunun içinde.
  • GTA 6 oyununda bilindiği üzere görevler var bunları gerçekleştiriyorsunuz. Bu iddiaya göre artık görevler arasında geri dönüş olabilecek.
  • Ayrıca oyun içinde yer alan dükkanların her dönemde farklı ürünler satacağı iddiası da yer alıyor.

Yeni GTA 6 Haritası Dikkat Çekiyor

Oyun yayınlanan videoda Brezilya merkezli bir oyun olacağını gösteren işaretler bulunuyor. Lakin sadece Brezilya’da dönmeyeceğini Güney ve Kuzey Amerika’ yı yer alacağı şeklinde bir harita olabileceği iddiaları geliyor. Oyun sevenlerin emin olduğu iki husus, haritası gene özel ve güzel olacağı ve oyunun vasat altında kalmayacaklarını biliyor.

GTA 6 Trailer

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu