OyunFPS

Halo 4 Oyunu Çıkış Tarihi Belli Oldu

Bilindiği gibi geçen aylarda 343 Industries Halo: Master Chief Collection‘ı duyurulmuştu. Bu kapsamda oyun eskiden oynanmış ve çok sevilmişti. Halo oyunları yeniden güncellenip oynanış ve grafikleri bakımından oyuncuların karşısına tekrardan çıkmıştı. Bugünlerde Microsoft, Halo 4’ün resmi çıkışının 17 Kasım tarihinde olacağını ve sadece PC platformuna geleceğini duyurdu. Yayıncı, bu duyuruyu kutlamak için aşağıda bulabileceğiniz yeni PC fragmanı da yayınladı.

Halo 4 Oyunu
Halo 4 Oyunu İç Görsel

Artık PC için en uygun hale getirilmiş olan oyunda oyuncular, yeni düşmanlara karşı çıkmak, Spartan Ops’ta bazı yörünge düşüşlerinin tozunu atmak veya hemen online oyuna geri dönmek için tamamen yeniden düzenlenmiş harekatı deneyimleyebiliyor.

Halo 4, serinin devamında ikonik kahramanı olan Master Chief’in hikâyesini konu alıyor. Halo 4’te, Master Chief kendi kaderiyle ve tüm evrenin kaderini tehdit eden kadim bir kötülükle yüzleşmek için geri döner. Oyuncular isterlerse tek kişilik modu veya diğer oyuncular birlikte oynanabilen online modunu oynayabilir.

İçerisinde Halo: Master Chief Collection’un da dâhil olduğu Halo 4, 61 TL’lik fiyatı ile 17 Kasım’da  Steam üzerinden kullanıcılara erişim sağlanacak. Oyun için yayınlanmış olan fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Halo 4 Oyunu Fragmanı

Halo 4 Oyunu Fragmanı

Daha fazla yeni oyunların çıkış tarihi gibi haberleri anında öğrenmek için Teknotomy Oyun sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu