Güncel

Harry Potter Dizisi Çıkıyor

Harry Potter serisi neredeyse herkesin sevdiği bir yapım. Sevmiyor olsanız bile bilmeyeniniz yoktur. İngiliz yazar J. K. Rowling tarafından kaleme alınan serinin Warner Bros tarafından çekilen filmleri de bulunuyor. Bir çok seveni bulunan serinin bir dizisi yapılıp yapılmayacağı ise oldukça merak edilen bir konuydu. Son yaşanan gelişmeler Harry Potter sevenleri mutlu edeceğe benziyor.

The Hollywood Reporter’ın yayımladığı habere göre Harry Potter dizisi için çalışmalara başlandı. WarnerMedia’ya bağlı olan HBO Max, Harry Potter dizisi çekimleri için hazırlıklara başladı. Şuan için senaristler ile görüşme halinde olan şirket kaynaklardan gelen haberlere göre hali hazırda senaryo fikirlerini söyleyen yazarlar ile görüşmüş.

Harry Potter Dizisi Başlıyor
Harry Potter Dizisi Başlıyor

Henüz İlk Aşamada Olan Harry Potter Dizisi Hakkında Fazla Bilgi Yok

HBO Max ve Warner Bros’un Harry Potter dizisi için çalışmalara başladığı belirtilse de raporda herhangi bir aktör senarist veya yönetmenin adı geçmiyor. Bunun en büyük nedeni ise çalışmaların henüz tam anlamıyla başlamamış olması. Buna ek olarak HBO Max ve Warner Bros tarafından yapılan açıklamalarda dizi hakkında bir gelişmenin var olmadığı söyleniyor.

Harry Potter Dizisi Başlıyor
Harry Potter Dizisi Başlıyor

The Hollywood Reporter’ın iletişime geçtiği HBO Max ve Warner Bros, “Şu anda stüdyoda ya da yayın platformunda üretilmekte olan herhangi bir Harry Potter dizisi yok” açıklamasını yapmıştı. Bu açıklama insanları ikilime düşürürken bu açıklama yapılmasının iki nedeni olabilir. Birinci neden şirket dizi hakkında çalışmaların başladığı bilinsin istemiyor olabilir. İkinci neden ise gerçekten de bir çalışma yapılmamış olabilir.

Şirkete yakın kaynaklardan gelen haberler  HBO Max’in yöneticilerinin sevilen seriyi dizi haline getirmek istediğini yazıyor. Hal böyle olunca da bu açıklamanın yapılmasının nedeni 1. ihtimalin düşünülmesi olarak gözüküyor. Yani şirket henüz bilgi vermeyi uygun bulmadı. Yine de konu hakkında kesin bir bilgi olmadığını belirtelim.

Yine Harry Potter evreninden Ron karakteri ile tanıdığımız Rupert Grint hakkındaki haberimizi inceleyebilirsiniz.

Berkay Yıldız

Bilgisayar mühendisliği 1.sınıf öğrencisidir. Teknolojiye ilgi duyuyor ve insanları bu konuda bilgilendirmeyi seviyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu