Influencerlar

Hasan Can Kaya, Aykut Elmas’ın Göndermeli Tweet’ine Cevap Verdi

Hasan Can Kaya’nın Youtube kanalında yayın hayatına başlayan “Konuşanlar”, kısa zamanda birçok kişinin severek izlediği program haline geldi. Youtube’da gördüğü yoğun ilgi üzerine Acun Ilıcalı’nın dikkatini çekerek aldığı tekliften sonra yayına Exxen platformunda devam etmeye başladı. Programın yayın hakları ile beraber Exxen plaformuna taşınmasıyla Youtube’da bulunan geçmiş videolar da kaldırılmıştı. Bu durum Hasan Can Kaya’nın, izleyicilerin olumsuz tepkileriyle karşılaşmasına neden olmuştu.

hasan can kaya aykut elmasa cevap verdi
Youtube’da Bulunan Geçmiş Videolarının Kaldırılması Yüzünden Fenomen Oldukça Eleştirilmişti

Uzun zamandır çeşitli eleştirilere maruz kalan sosyal medya fenomeni ve komedyen Hasan Can Kaya, Aykut Elmas’ın Twitter’da yaptığı bir paylaşımdan sonra yaptığı açıklamada artan eleştirilere yönelik de cevap verdi. “Ödüller, bizi sevenler ve maalesef trollerle ilgili ilk ve son açıklamam” başlığı ile yaptığı paylaşımın başında ülkenin farklı yerlerinden ödül törenlerinde kendisine oy verip “Yılın Komedyeni” seçilmesini sağlayan herkese teşekkür etti.

Hasan Can Kaya, Konuşanlar’ın Stand-up Gösterisi Olmadığını Söyledi

Açıklamasının devamında, zor günler geçiren kişilerin moral kaynağı olarak gördüğü “Konuşanlar” programını, başkalarının kendi kriterlerine göre kalitesiz bulup aşağılamaya çalışmasını eleştirdi. Sevenlerine de bu tarz olumsuz eleştirilerde bulunanlara karşı duyarsız kalıp enerjilerini ve zamanlarını harcamamalarını istedi. Aykut Elmas’ın “Bi stand-up keşfettim, seyircileri espri yapıyor. İlginç” tweetine yönelik ise, kendisini birebir tanımadığını söyledi.  

aykut elmas
Hasan Can Kaya, Aykut Elmas’ın Göndermeli Tweet'ine Cevap Verdi 1

Ayrıca Hasan Can Kaya, Aykut Elmas’ın yaptığı paylaşımda kendisinin kast edilmediğini düşündüğünü çünkü Konuşanlar’ın stand-up gösterisi değil bir talk şov olduğunu bu nedenle muhattabının kendisi olmadığını belirtti. Ünlü fenomen ve komedyen Kaya, daha sonra yaptığı bu paylaşımları sildi.

hasan can kaya konuşanlar
Hasan Can Kaya, Aykut Elmas’ın Göndermeli Tweet'ine Cevap Verdi 2

Semanur Karaca

Bilim ve sanata büyük ilgi duyuyor. Sanat, sağlık, bilim ve teknoloji okumaları yapmaktan hoşlanıyor ve öğrendiklerini paylaşmak için Teknotomy'de yazıyor.

İlişkili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu