GüncelExxen

Hasan Can Kaya Exxen İle Anlaştı

Youtube’da konuşanlar adlı komedi programı ile kısa süre de  ünlenen Hasan Can Kaya, Acun Ilıcalı’nın yeni projesinde yer alıyor. Konuşanlar programı, seyirciler ile interaktif bir şekilde ilerleyen program, hem katılan seyircileri hem de izleyenleri kahkahaya boğuyor. Kısa sürede tanınan program ünlü kişilerin katılımı ile daha farklı bir hale bürünüyor.

Hasan Can Kaya Exxen ile Anlaştı
Hasan Can Kaya Exxen ile Anlaştı

Acun Ilıcalı Netflix, Amazon Prime Video, Youtube Premium gibi platformların revaşta olduğu ve televizyon izlenmelerin azaldığı bu dönemde bu trendi yakalamak için yeni bir projeye başlıyor. Yeni dijital platform Exxen, için bir çok ünlü isim ve programla anlaşmaya çalışıyor. Acun Ilıcalı giriştiğini yeni projesi ile de başarılı olacağını düşünüyor.

Hasan Can Kaya Exxen ile Konuşanlar Programı için Anlaştı

Son zamanlarda Youtube’da trend olan videoları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran komedyen, katıldığı diğer gösterilerde yoğun bir ilgiyle karşılaşıyor. Özellikle gençlerin ilgisini çekmeyi başaran Hasan Can Kaya, artık Exxen’de ve programı eskisi gibi izlenmeyi başaracak mı merak ediliyor. Netflix gibi platformları daha çok genç bireyler tercih ediyor. Eğer Exxen genç bireylerin dikkatini Konuşanlar gibi programlar ile çekmeyi başarırsa ülkemizde başarıyı yakalayacağı düşünülüyor.

Acun Ilıcalı Duyurdu Hasan Can Kaya Exxen ile Anlaştı
Acun Ilıcalı Duyurdu Hasan Can Kaya Exxen ile Anlaştı

Netflix, Exxen gibi rakip platformlar için önlem alsa da karşılarında Acun Ilıcalı gibi hırslı ve başarılı bir rakipleri bulunuyor. Acun Ilıcalı yıllardır Türk izleyicilerin dikkatini çeken platformlarda boy gösteriyordu. Exxen ile gene Türk izleyicilerin dikkatini çekecek programlara yer vermesi halinde Netflix‘in nasıl bir yol izliyeceği merak ediliyor.

Acun Ilıcalı ’nın program hakkında değişiklik yapacağı iddia ediliyor. Bu değişiklikler programı nasıl etkileyeceği merak ediliyor. Bu değişmeler seyircisi tarafından nasıl karşılanacağı da merak edilen konular arasında yer alıyor.

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu