Güncel

Hasan Can Kaya’nın Yeni Dizisi Bir Yeraltı S!T-COM’u’nun Tanıtım Videosu Yayınlandı

2020 yılında Hasan Can Kaya tarafından kişisel YouTube kanalında çekilmeye başlayan Konuşanlar kısa sürede ciddi bir izleyici kitlesine ulaştı. Hasan Can Kaya yakaladığı bu üstün başarı sonrası Acun Ilıcalı İle anlaşarak Exxen‘e transfer oldu. Konuşanlar Exxen’de de başarı sağladı. Hatta Exxen Hasan Can Kaya’nın yeni dizisi Bir Yeraltı S!T-COM’u’nun tanıtım videosu da yayınladı.

Hasan Can Kaya'nın Yeni Dizisi Bir Yeraltı S!T-COM'u'nun Tanıtım Videosu Yayınlandı
Hasan Can Kaya’nın Yeni Dizisi Bir Yeraltı S!T-COM’u’nun Tanıtım Videosu Yayınlandı

Hasan Can Kaya’nın başrol oynayacağı dizinin adı Bir Yeraltı S!T-COM’u olarak açıklandı. 26 mart günü izleyiciler ile buluşacak olan dizide İstanbul Güngören’de yaşayan fakir bir ailenin hayali komedyen olmak olan çocukların başına gelenler anlatılıyor. Hasan Can Kaya yaptığı açıklamada dizide kendi yaşantısını konu aldığını açıkladı.

İşte Hasan Can Kaya’nın Yeni Dizisi Bir Yeraltı S!T-COM’u’nun Tanıtım Videosu

26 Mart da izleyiciler ile buluşacak dizi dizide Hasan Can Kaya’nın yanı sıra Günay Karacaoğlu, Tuna Orhan ve Ezgi Gör gibi isimler de yer alıyor. Dizinin yapımcı şirketi ise Hap Yapım.

https://www.youtube.com/watch?v=-EghZmVb-AE
Hasan Can Kaya’nın Yeni Dizisi Bir Yeraltı S!T-COM’u’nun Tanıtım Videosu Yayınlandı

Hasan Can Kaya 2020’nin başında oluşturduğu Konuşanlar formatı ile ün salmış kısa zamanda bütün Türkiye’nin ilgisini çekmiştir. Kanalı kısa sürede 1 milyon aboneye ulaşan Hasan Can Kaya daha sonra Acun Ilıcalı ile anlaşma yaparak Exxen’e transfer olmuştur.

Berkay Yıldız

Bilgisayar mühendisliği 1.sınıf öğrencisidir. Teknolojiye ilgi duyuyor ve insanları bu konuda bilgilendirmeyi seviyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu