Güncel

Help Steps ile Yardıma Koş

Help Steps ile yardıma koşabilirsin. Nasıl mı? Help Steps’in basit bir kullanımı vardır. Uygulamayı Play Store, iOS’dan indirdikten sonra uygulamada hesap açılır daha sonra ise günlük yürüdüğünüz adımları sayıyor ve bu adımları gece 00:00 olmadan önce reklam izleyerek bu adımları HS adımına çevirebilirsiniz. HS adımlarının mali bir değeri vardır. Reklam izledikten sonra HS adımlarınızı mali değerini sivil toplum kuruluşlarına bağışlayabilirsiniz.

Help Steps ile İyiliğe Bir Adım At
Help Steps ile İyiliğe Bir Adım At

Help Steps ile İzmir için Bağış Yapabilirsiniz

Geçtiğimiz günlerde yaşanan İzmir depremi tüm ülkeyi yasa boğdu. Depremin şiddeti yüksek olmasa da acılar büyük oldu. Deprem öldürmez yapılar öldürür lafını bir kez daha hatırladık. Depremde birçok insan ve hayvan hayatını kaybetti. Bu acı günlerinde İzmir’in yanında olmalıyız diyorsanız. Bu uygulama sayesinde yardım edebilirsiniz. Yürüdüğünüz adımları gece 12 olmadan reklam izleyerek HS adıma çevirin ve onların yanında olduklarını his ettirebilirsiniz.

Help Steps ile Bağış Yapabileceğiniz Yardım Kuruluşları

Sadece İzmir’e değil diğer yardım edebileceğiniz birçok sivil toplum örgütü vardır. Bu sivil toplumlar:

Ahbap Platformu:

Haluk Levent’in kurduğu ve yöneticiliğini üstlendiği sivil toplum örgütü belli bir kesime değil, yardıma ihtiyacı olan her canlıya yardıma koşuyor. Help Steps ile  herkesin yardımına koşan Ahbaplar platformuna yardım etmek için sizde onların yanında yürüyebilirsiniz.

Ahbap Platformu
Ahbap Platformu

Kansersiz Yaşam Derneği:

Günümüzün en büyük hastalıklardan biri kanserdir. Kansere yakalanan insanlar her açıdan desteğe ihtiyaç duyarlar. Uygulama ile onlara hem maddi hem de manevi destekte bulunabilirsiniz.

Kansersiz Yaşam Derneği
Kansersiz Yaşam Derneği

Yürümeyen Çocuklar için Yürüyün:

Tuğba Özer’in başlattığı kampanya ile yürümeyen çocuklar için bir umut olma şansınız var. Siz günlük adımlarınızı atarken onlarda adım atmayı hayal edecekler sizin sayenizde.

Yürümeyen Çocuklar için Yürüyün
Yürümeyen Çocuklar için Yürüyün

Dilsiz Dostlarımıza Dil Olalım:

Sokak hayvanları insanlar tarafından işkenceye mağruz kalmaya devam ediyor. Bunlara dur demek ve hayvanların ihtiyaçlarını karşılamak için kurulan örgüte Help Steps ile yardıma koşabilirsiniz.

Dilsiz Dostlarımıza Dil Olalım
Dilsiz Dostlarımıza Dil Olalım

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu