Güncel

Hepsiburada Yeni Hizmeti İle Karşımızda

Pandemi nedeniyle hayatımızın bir parçası haline gelen online alışverişte birçok sıkıntı da bulunuyor. Özellikle indirim günlerinde yaşanan kargo sıkıntıları insanların canını bir hayli sıkıyor . Zira satın aldığımız ürünler elimize haftalarca ulaşamayabiliyor. Hal böyle olunca da hızlı teslimat veren platformlar rakiplerinden bir adım öne geçiyor. Bu konuda en başarılı platformlardan biri hiç şüphesiz Amazon . Amzon prime üyeleri hızlı kargo hizmeti ile ürünlerine hızlıca sahip olabiliyor. Bu gün gelen haber ise ülkemiz adına mutluluk verici bir haber zira kargo hizmetini geliştirerek Amazon ile rekabet etmek isteyen Hepsiburada yeni hizmeti ile kargoları bir günde teslim edeceğini iddia ediyor.

Hepsiburada Yeni Hizmeti İle Karşımızda
Hepsiburada Yeni Hizmeti İle Karşımızda

Hepsiburada Yeni Hizmeti : Efsane Teslimat

Ülkemizin önde gelen online alışveriş platformu olan Hepsiburada‘nın hali hazırda aynı gün içerisinde teslimat garantisi veren HepsiJet adında bir hizmeti bulunuyor. ancak bu uygulama şirketin açıklamalarına göre yalnızca İstanbul’da hizmet veriyor. HepsiJet hizmetinin yanı sıra hızlı kargo seçeneğini bütün Türkiye kullanıcılarına sunmak isteyen Hepsiburada Efsane Teslimat özelliği ile hızı kargo hizmetini bütün Türkiye’ye ulaştırmayı amaçlıyor.

Uygulamada il kısıtlaması bulunmazken sipariş edilebilecek ürünlerde farklılıklar yaşanıyor. Yani hizmet şu an da yalnızca belli ürünlerin siparişlerinde kullanılabiliyor. Buna ek olarak ürünün sipariş saati de kargonun süresini etkileyen faktörler arasında yer alıyor.

Ülkemizde yaşanan gelişmelerden anında haberdar olmak için Teknotomy güncel adresini takipte kalın.

Berkay Yıldız

Bilgisayar mühendisliği 1.sınıf öğrencisidir. Teknolojiye ilgi duyuyor ve insanları bu konuda bilgilendirmeyi seviyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu