Güncel

Hepsifly Yakında Hizmete Açılıyor

Hepsifly yakında hizmete açılıyor. Covid-19 sürecinden önce internet üzerinden alışveriş yapma fikrini kimse önemsemiyordu. Covid-19 virüsünün ortaya çıkması ve sokağa çıkma yasakları başlayınca internet üzerinden alışveriş yapma fikri büyük bir ivme kazandı. Virüsten sonra ülkemizde ve dünyada dijital alışveriş sektörü hızla gelişmeye devam ediyor.

Hepsifly Yakında Hizmete Açılıyor
Hepsifly Yakında Hizmete Açılıyor

Ülkemizde yıllardır bu sektörde olan HepsiBurada Covid-19 sürecinden faydalanan şirketler arasında. Bunun sebebi; şirket, yeni alışkanlıklara hızlı adapte oldu ve insanların ihtiyaçlarını karşılama konusunda eksik kalmadı. Bu süreçte kurduğu tüm yan işletmeler başarılı oldu. Hepsimat, Hepsiexpress, Hepsijet ve Hepsipay bulundukları sektörde önemli işler yapıyor.

HepsiBurada yan işletmelerinde önemli işler başardığı için farklı sektörlerde yer almak istiyor. Bu amaçla turizm sektörüne girmeye karar verdi. Şirket ucuz uçak bileti almak isteyenler için yeni bir şirket açıyor. Hepsifly ile ucuz uçak biletlerini online olarak alabiliyor ya da aldığınız bileti iptal edebiliyorsunuz.

Hepsifly Ne Zaman Açılacak?

HepsiBurada’nın yeni şirketi resmen açtı. Firma geçtiğimiz günler de Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği’ne üyeliğini gerçekleştirdi ve şirketi resmi olarak açtı. HepsiBurada şirketi resmen açmasından sonra internet sitesini de açtı. İnternet sitesini görmek istiyorsanız linke tıklayabilirsiniz.

hepsifly ne zaman acilacak.
Hepsifly Ne Zaman Açılacak?

Bu platform hizmet vermeye başladı. İsterseniz online olarak uçak bileti alabiliyorsunuz. Diğer online olarak uçak bileti satan firmalara göre daha uygun fiyatlar sunuyor. Firmanın yakın zamanda yeni müşterileri için kampanyalar düzenleyeceği iddia ediliyor.

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu