Girişim Yatırım

Hepsiburada, Hepsimat Teslimat Dolabı Hizmeti Sunacak

Hepsiburada, müşterilerinin iş yeri ve ev dışında bir teslimat bölgesinden 7/24 teslim alınabildiği Hepsimat dolabına, Easy Point Express kargo teslimat dolaplarını da dâhil etti. Müşterilerinin beklenti ve ihtiyaçlarını yakından takip ediyor. Bu sebeple alışveriş deneyimini zirveye çıkaracak inovatif hizmet modelleri geliştirmeye devam ettiklerini belirtiyor.

Hepsiburada, Hepsimat teslimat dolabı Hizmeti Sunacak
Hepsiburada, Hepsimat teslimat dolabı Hizmeti Sunacak

İlk başta İstanbul’daki Kadıköy, Taksim, Moda, Beşiktaş, Şişhane olmak üzere toplam 5 bölgede sunulan ve yaygınlaştırılması hedefleniyor. Hepsimat teslimat dolabı, covid-19 salgınından dolayı kişisel tedbirlerin önem kazandığı bugünlerde temas gerektirmediği için ayrı bir önem kazanıyor.

Hepsimat teslimat bölgeleri içerisine Vestel’in kurumsal ve bayii mağazalarından seçilen bazı bölgeler, Petrol Ofisi istasyonları, kırtasiye, çiçekçi ve bakkal gibi esnek çalışma saatleri uygulayan mahalle esnafı da dâhil olmuştu. Hepsiburada, Hepsimat hizmetinin uygulama alanını genişletmeyi hedefliyor. Böylelikle teslimat yapılacak bölge sayısını artırmayı ve bu hizmeti tüm Türkiye’ye yaymayı hedefliyor.

Hepsiburada, Hepsimat teslimat dolabı Hizmeti Sunacak
Hepsiburada, Hepsimat teslimat dolabı Hizmeti Sunacak

Hepsiburada’dan alışveriş yapan müşteriler, teslimat seçim ekranında yer alan adres bölümüne Teslimat Noktasına Gönder seçeneğini seçiyorlar. Karşılarına çıkan Easy Point Express teslimat dolap bölgesinden birine isteyebiliyorlar. Sipariş Hepsimat teslimat dolabına ulaştıktan sonra alıcı 3 gün içerisinde teslim alması gerek. Kendisine SMS ile gelen şifre ile doğrulama işlemini yaparak paketini teslim alabilir. ​​​​​​​

En İyi 10 İnternet Alışveriş Sitesi, haberimizi incelemeyi unutmayın.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu