BluTv

Hiç Dizisi Yakında BluTV’de

Sosyal medya da ünlenmek artık daha kolay bir hale geldi. Kişiler bir konu hakkında çektiği video kullanıcılar tarafından beğenildiği zaman önü bir anda açılıyor. Sosyal medya da bir video ile ünlenebiliyorsunuz. Bunun en büyük örneği ise Tiktok kullanıcıları oldu. Kişiler dans videoları, dublaj videoları ile bir anda fenomen olmaya başladılar.

Tiktok’ta neredeyse her gün yeni akımlar çıkıyor. Bu akımlar bazıların hayatına olumlu dokunuşlar yapsa da bazıların hayatında olumsuz şeyler de oluyor. Sosyal medya sayesinde fenomen olan kişilerin doğal olarak bir hayran kitlesi oluyor.

Hiç Dizisi Oyuncuları
Hiç Dizisi Oyuncuları

Şirketler, hayran kitlesi yüksek fenomenler ile ortak projeler de yer almak için sıraya giriyor. Fenomenlerin Instagram’da yapacakları bir reklam onlar için büyük kâr sağlayabiliyor. Bu yüzden onları farklı projeler de görebiliyoruz. Doğanay, Sera ve Semih Varol, Uzun Makarna Hiç dizisiyle birlikte farklı bir alan da kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Dizi de yer alan Tiktok fenomenlerinin uygulamada en çok takipçisi olan kişiler.

BluTV’de yeni fenomenleri ortak bir projede yer almasını sağlayacak Hiç dizisini oluşturmaya karar verdi. BluTV içerikleri ile dikkat çeken platformlardan biri ve yeni projesi HİÇ, daha yayınlamadan sosyal medya en çok etkileşim alan diziler arasında yer aldı.

Hiç Dizisinin Konusu Nedir?

Sıfır Bir’in yapımcıları Hiç dizisinin de yapımcılığını üstlendi. Dizinin konusu ise üniversite okumaya çalışan 4 gencin okul hayatları boyunca yaşadığı maceraları anlatıyor. Dizi de sadece 4 fenomenin dışında farklı fenomenlerinde yer alabileceği iddia ediliyor. Enes Batur, Merve Yalçın, Cemre Solmaz’ın yeni dizi de konuk oyuncular olabileceği konuşuluyor.

Dizi de oynayan oyuncuların güncel olarak takipçi sayıları

  • Sera Varol: 4 Milyon takipçi
  • Doğanay: 4 Milyon
  • Semih Varol: 2.5 Milyon
  • Uzun Makarna: 4.1 Milyon
Hiç Dizisi’nin Fragmanı Yayımlandı

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu