OyunRPG

Hideo Kojima’dan Yeni Oyun Açıklaması

Gizemli duyuruların ustası ve oyun sektöründe çok önemli bir yere sahip olan Hideo KojimaKojima Productions‘ın yeni bir oyun üzerinde çalıştığını açıkladı. Death Stranding ile oyun dünyasına boyut atlatan Kojima Productions, en çok sevilen konsol ve PC oyunlarından biri olan Death Stranding ile gerçek bir başarı yakaladı.

Hideo Kojima
Hideo Kojima

Kojima Productions’ın resmi İngilizce Twitter hesabı dün yaptığı paylaşımda şirketin yeni bir proje üzerinde çalıştığı ve geliştirme aşamasının başladığı ifade edildi. Ayrıca şirket Tokyo stüdyosunda çalışmak üzere sınıfının en iyisi ve yetenekli oyun geliştiricilerini işe almak istediğini de söyledi.

Kojima Productions’ın son oyunu olan Death Stranding, Kojima için Konami sonrası ilk oyundu. Oyun diğer platformlara çıkmadan önce PlayStation 4’e özel olarak piyasaya sürülmüştü. Ancak daha sonra PC için Steam ve Epic Games Store üzerinden yayınlanmıştı.

Şimdi ise bu açıklamanın ardından oyun severler merakla yeni oyunun hangi türde ve nasıl olacağını beklemeye başladı. Ancak şirket oyunun tam olarak ne ile ilgili olacağına dair herhangi bir bilgi vermedi.

Hideo Kojima’nın Resmi Twitter Açıklaması

Hideo Kojima

Güncel oyun haberlerinden anında haberdar olmak için Teknotomy Oyun kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu