K-Pop

Highlight (Eski Adıyla B2ST) Yıllar Sonra Geri Dönüş Yapıyor!

AroundUs Entertainment, eski adı B2ST olan erkek K-Pop grubu Highlight’ın yakında geri dönüş yapacağını doğruladı. Bu, aradan geçen yaklaşık 3 yıllık bir zaman diliminden sonra ilk geri dönüşleri olacak. Grup en son 2018 yılının Kasım ayında OUTRO adlı bir albüm yayınladı. Albüm, o zamanlar üyelerden Doojoon orduda olduğu için o olmadan çıkışını yaptı.

highlight geri dönüş yapacak
Geri Dönüşün Yanı Sıra Grubun Kendi Realite Şovu Başlayacak

Highlight Aynı Zamanda Reality Şovu Reverse of Highlight’ı Yayınlayacak

Uzun zaman sonra Highlight bu Mayıs ayında mevcut tüm üyeleriyle bir geri dönüş yapacak. B2AST olarak Cube Entertainment’ten ayrılarak Around Us bünyesine giren ve adı değişen grup; Yoseob, Doojoon, Dongwoon ve Kikwang olmak üzere tüm üyelerin katılımıyla geri dönüşünü gerçekleştirecek. Rapçi Junhyung, daha önce adı Jung Joonyoung sohbet odası skandalına karıştığı için ardından gruptan ayrıldı.

Doojoon, 2017 yılında grubun bir parçası olarak mini albümleri CELEBRATE ile müzikal olarak aktif olmaya devam etti. Fakat grupla beraber bir albüm çıkarmayalı neredeyse 4 yıl oldu. Gruptaki tüm üyeler artık askerlik hizmetini bitirdiğinden dolayı sektörde aktif bir şekilde ilerlemek için önlerinde hiçbir engel kalmadı.

Grubun Mayıs ayındaki geri dönüşlerinden önce, 16 Nisan 2021 tarihinde Reverse of Highlight adlı kendi realite şovlarını yayınlanacak. Pek çok hayran onları oldukça özlediğinden geri dönüş haberleriyle kesinlikle heyecanlanacak. Ne de olsa, başarılı grup bir zamanlar Girls’ Generation, SHINee ve daha fazla popüler grupla beraber efsanevi 2. nesil K-Pop müziğin bir parçasıydı! Son şarkıları olan Loved müxik videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.

Semanur Karaca

Bilim ve sanata büyük ilgi duyuyor. Sanat, sağlık, bilim ve teknoloji okumaları yapmaktan hoşlanıyor ve öğrendiklerini paylaşmak için Teknotomy'de yazıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu