Oyun

HITMAN 3 Açılış Sinematiği Yayınlandı

Geliştiriciliğini IO Interactive tarafından üstlendiği HITMAN 3 oyunu, önceki haziran ayında düzenlenen ve birkaç yeni oyunun gösterildiği PlayStation 5 siteminin etkinliğinde ilk defa gösterildi. O günden bu yana oyuna dair birkaç detayı ve veriyi paylaşan geliştirici ekip, şimdi ise oyunun açılış sinematiğini paylaştı. Bu oyunun son serisi olacağını ve Ajan 47 adlı karakterin hikâyesini de sonlandırılacağı söylendi.

HITMAN 3oyunun yönetmeni olan Mattias Engström, oyun hakkında geçtiğimiz zamanlarda yaptığı bir açıklamada HITMAN 3 oyunun üçlemedeki diğer oyunlara kıyasla daha da koyu bir tonda olacağını ve temel HITMAN oyun deneyiminin üstünde bazı şaşırtıcı unsurları içereceğini söylemişti. Oyun yönetmenin söylediklerini destekleyen yeni videoysa oyunda bizleri nelerin bekleyeceğini kısa bir ilk bakış atmamıza fırsat sağladı.

HITMAN 3 Açılış Sinematiği Yayınlandı
HITMAN 3 Açılış Sinematiği Yayınlandı

HITMAN 3 Açılış Sinematiği ve HITMAN Serisinin Hikâyesi

İlk defa 2000 senesinde karşımıza çıkan HITMAN oyun serisi, yıllar içerisinde oyun piyasasının en çok sevilen serilerinden biri oldu. Oyun her defasında gelişerek farklı oyunlar ile karşımıza çıkan seride, küçük yaşlarından beri duygusuz ve tamam ile profesyonel bir suikastçı olma amacıyla yetiştirilen Ajan 47’nin hikâyesine odaklanıldı.

Bir klon olarak dünyaya getirilen bu Ajan, ’47’ numaralı klon olduğu için bu isimle anıldı. Şirket, Ajan 47’yi uzun süre zorlu görevlerde kullandıktan sonrasında bir kenara atmak istedi. Bundan sonra Ajan 47’nin yıllarca süren profesyonel suikastçı hikâyesinin sona erişine ve kişisel bir karakterin hikâyesinin doğuşuna tanıklık edildi.

Oyun serisinin son oyunu olacak HITMAN III oyunu, 20 Ocak 2021 tarihinde Bilgisayar (PC), PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X | S, Stadia ve Nintendo Switch platformları için yayınlanacak ve PC tarafındaki dağıtıcılığını Epic Games platformunun üstlendiği oyunun standart sürümü şu anda 260 TL’den ön sipariş edilebilir.

Daha fazla güncel ve oyun haberleri için Teknotomy sayfasını takip edebilirisiniz.

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu