Oyun

Hitman 3 Oynanış Videosu Yayınlandı

Game Informer, ocak ayında çıkacak olan Hitman 3’ün oynanış videosunu yayınladı. Yayınlanan videoda Hitman 3’ün ilk 5 dakikası görünürken, oyunun özellikle de grafikleri ile mükemmel bir performans sergileyeceğini ortaya koyuyor. 20 Ocak’ta kullanıcılar ile buluşacak olan Hitman 3, PC oyunları tarafından da 260 TL’ye satın alınabilecek.

Hitman 3 Oynanış Videosu İçerisinden Bir Görüntü
Hitman 3 Oynanış Videosu İçerisinden Bir Görüntü

2021 yılında karşımıza gelecek olan oyunlardan bir tanesi ise Hitman 3 olacak. Yıllar önce ilk kez hayatımıza giren suikastçı karakterimiz, bu sefer ise Dubai’de göreve başlayacak. Oyunun çıkması ile ilgili heyecanlı bekleyiş devam ederken Game Informer, oyunun ilk beş dakikasında karakterimizin neler yaşayacağını gösteren bir video yayınladı.

Geliştiriciliği IO Interactive tarafından yapılan Hitman 3, ilk defa PlayStation 5 lansmanında görülmüştü. Geliştirici ekip sonradan yapmış olduğu açıklamalarla, oyunun 20 Ocak 2021’de piyasaya sürüleceğini ve Xbox Series X, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One ile Epic Games üzerinden oyunculara sunulacağını duyurmuştu.

Hitman 3 Oynanış Videosu Oyunun İlk 5 Dakikası

Hitman 3 Oynanış Videosu Oyunun İlk 5 Dakikası

PlayStation 5 ve Xbox Series X özellikle de grafiksel anlamda oyuncuları kendine hayran bırakmışlardı ki bu konsol için çıkacak olan oyunlar da grafikleri sayesinde çok konuşulacak. Zaten bunu Hitman 3 için yayınlanmış olan oynanış videosunda da çok net bir şekilde görebiliyoruz. Grafiklerin canlı olması, efektlerin kalitesi ve diğer tüm ayrıntılar, Hitman 3’ün gelmesi ile birlikte grafikleriyle gönülleri fetih edeceğini ortaya koyuyor.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu