Oyun

Hitman 3 Oyunu İçin İlk Fragman Yayınlandı

Hitman 3 oyunu için ilk fragman IO Interactive tarafından yayımladı. Bu yayımlanan fragman, yepyeni Hitman oyunundan oyun tutkunlarının neler bekleyebileceğine dair bir fikir verecek. Açıklandığı günden bu yana Hitman 3 ile alakalı daha çok bilgi almak isteyen oyunun hayranlarını sevindiren gelişme IO’nun ilk oynanış fragmanını yayımlaması ile beraber gerçekleşti. Şirket ilerleyen zamanlarda daha çok bilgiyi oyuncularla paylaşmaya devam edecek.

Hitman 3 Oyunu
Hitman 3 Oyunu

Hitman 3, World of Assassination üçlemesinin ortaya çıkan oyunun sonuncusudur. Ajan 47, kariyerinin en önemli sözleşmeleri için geri dönerken, dört bir yanındaki oyuncuları dünyayı dolaşan bir maceraya genişleyen sanal alanlara götürür. Oyun, aynı zamanda Glacier Engine oyun motoru ile geliştirilmektedir. Hitman 3, tüm üçleme için bir platform görevi görecek ve oyuncuların önceki Hitman oyunlarından sahip oldukları konumları içe aktarmalarına izin verecektir.

Oyunun geliştiricisi olan IO Interactive en son yayımladığı fragman ile beraber Hitman 3’e oyunu için oynanış videosunu yayımlamış oldu. Oyun çarpıcı grafikleri ve oynanışı ile oyun severlerin baş tacı olacaktır.

Hitman 3 oyunu, Ocak ayının 2021 yılında bilgisayarlara gelecek ve Epic Games Store‘a özel olacak.

Hitman 3 Oyunu Fragmanı

Yeni çıkan oyunlar ve daha fazlası için Teknotomy Oyun sayfasına gidebilir, tüm yeniliklerden anında haberdar olabilirsiniz.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu