Oyun

Hitman 3 Fragmanı Yayınlandı

Hitman serisinin son oyunu olacak olan Hitman 3, önümüzdeki ay içerisinde oyuncularla buluşacak. Oyunun ilk sinematik olarak gösterilen Hitman 3 fragmanı Youtube üzerinden yayınlandı. Yayınlanmış olan yeni fragman, hikaye hakkında ipuçları vermesine ek olarak ilk iki oyunu bitirmeniz gerektiği mesajını veriyor.

Sinematik, Ajan 47’nin Providence’ın peşi sıra gittikleri sırada Lucas Gray ile birlikte iş yapmış olduğunu bizlere gösteriyor. Gray çıkan ilk iki oyunun büyük bir bölümünde düşman olsa da, Hitman 2’nin son kısmında işler bir hayli değişmişti.

Hitman 3 Sinematik Fragmanı Yayınlandı
Hitman 3 Sinematik Fragmanı Yayınlandı

Hitman 3 Sinematik Fragmanı

Hitman 3 Fragman

Yayınlanmış olan fragman, açılış sinematiği olarak geldi. Fragmanda görüldüğü kadarı ile ilk görevin konumlandığı yer Dubai haritasında. Ajan 47 ve Lucas Gray’in Suudi Arabistan’da, şehirler ve çöller arasında, karadan ve havadan seyahat yaptığı görülüyor. Lucas Grey, insanları kendi amaçları için basamak olarak kullanan Providence’ın işini bitirmeye kararlı görünüyor.

Serinin son oyunu, sanal gerçeklik destekli olacak ancak oynayacak olan oyuncuların sanal gerçeklik modunu deneyebilmeleri için PS4 sürümüne ihtiyaçları olacak. Oyunun PS 5 sürümü maalesef ki PSVR desteğine sahip değil. Bu özellik, VR modu olan tüm PS 5 oyunlarını da kapsıyor. Geçtiğimiz haftalarda yayınlanan ve Hitman’in son oyunun 4K oynanış fragmanı.

Hitman 3 Çin’in Mega Kenti Chongqing Fragmanı

Serisinin son oyunu olan Hitman 3, 20 Ocak 2021’de PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, Google Stadia ve PC için piyasaya gelecek.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu