Güncel

Hızlı ve Öfkeli 9 Ne Zaman Vizyona Giriyor

Yıllardır beklenen Hızlı ve Öfkeli 9 filminin vizyon tarihi açıklandı. Hızlı ve öfkeli serisi ilk başlarda sokaklarda modifiyeli arabalarla yarış yapıp para kazanan bir grubu anlatıyordu. İlk başlarda düşük bütçe ile çekilen film dikkatleri çekmeye başladıktan sonra para basan bir seriye dönüştü. Artık seri de bazı sahneler servet değerinde. Her filmde özellikle bir sahne için yüksek paralar harcaya biliyor.

Türkiye’de en çok sevilen serisi Hızlı ve Öfkeli 2 Tokyo Yarışı. Hızlı ve Öfkeli 2 Tokyo Yarışı müzikleri ülkemizde en çok sevilen film müzikleri oldu.

Hızlı ve Öfkeli Tokyo Yarışı Müziği

Sinema sevenlerin ilgisini çekmeye başlayınca işlenen konu da değişti, eskiden yarıştan para kazan grup şimdi yaptığı soygunlarla polislerden kaçıyor. İşlenen konu değişince yeni serilerde geçmişte yapılan günahlar kahramanların önüne çıkıyor. Hızlı ve Öfkeli yeni filminde bu konu işleniyor. Hızlı ve Öfkeli 9 vizyon tarihi 20 Nisan 2021 olarak güncellendi.

Hızlı ve Öfkeli Ne Zaman Çıkacak Türkiye
Hızlı ve Öfkeli Ne Zaman Çıkacak Türkiye

Hızlı ve Öfkeli 9 Oyuncuları Kimler?

Hızlı ve Öfkeli 9 zengin oyuncu kadrosu ile yine göz dolduruyor. Hızlı ve öfkeli serisi birbirini tamamlayan filmlerden oluşmuyor. Hızlı ve Öfkeli Tokyo Drift’te serisinde ölen Hun, Hızlı ve Öfkeli 5 filminde tekrardan seride yer alıyor. Her seride çıkan ve yeni giren kişiler olabiliyor

Hun Hızlı ve Öfkeli 9' da
Hun Hızlı ve Öfkeli 9′ da

Şimdiye kadar her seride Dom Toretto (Vin Diesel), Lety ( Michelle Rodriguez), Tej ( Ludacris), Roman (Tyrese Gibson) görebiliyorsunuz.

Hızlı ve Öfkeli Oyuncuları
Hızlı ve Öfkeli Oyuncuları

Hızlı ve Öfkeli 9 serisine tekrar dönen oyuncular da oldu. Brian O’Conner’ın eşi Mia yeni filmde tekrar geri dönüyor. Hızlı ve Öfkeli 8 filminde yer alan yeni kötü kahraman filmin sonraki serisinde tekrardan karşımıza çıkıyor. Sadece Tokyo Drift filminde oynayan Sean Boswel karakteri serinin yeni filminde yer aldı.

Hızlı ve Öfkeli’nin yeni filminde yeni oyuncularda katıldı. Peaky Blinders dizisinden tanıdığımız  Finn Cole, Anna Sawai, Vinnie Bennett Hızlı ve Öfkeli 9′da yer alıyor. Hızlı ve Öfkeli 9 ‘da yer alan oyunculara Cardi B yer alıyor.

Hızlı ve Öfkeli 9'un Yeni Oyuncuları
Hızlı ve Öfkeli 9’un Yeni Oyuncuları

Hızlı ve Öfkeli 9’da John Cena’da yer alıyor. Kadro da sürpriz isimler olduğu iddia ediliyor.

John Cena Hızlı ve Öfkeli 9'da
John Cena Hızlı ve Öfkeli 9’da

Paul Wolker geri dönüyor mu? Hızlı ve Öfkeli 9’da Paul Wolker’ın dönme ihtimali var mı? Paul Wolker Hızlı ve Öfkeli 7 filminin çekimlerinde hayatını kaybetmişti. Filmde Paul Wolker’ın kardeşi makyaj ve teknoloji yardımıyla Brian karakterini canlandırmıştı. Paul Wolker’ın kardeşi geçtiğimiz günler de bu sorulara ”bekleyip göreceğiz” şeklinde açıklama yapmıştı.

Hızlı ve Öfkeli Serisinde En Son Yaşanan Olaylar

Hızlı ve Öfkeli serisi, aksiyon filmlerinde ilk sıralarda yer alıyor. Her türlü aksiyonu içinden barındran seri için, uzayda bile çekim yapmayı düşünüyorlar diye iddialar vardı. Yapımcı şakayla karışık yeni filmlerde büyük sürprizler bulunuyor neden olmasın diyerek şaka ile cevap verdi.

Hızlı ve Öfkeli'de En son Yaşanan Olaylar
Hızlı ve Öfkeli’de En son Yaşanan Olaylar

Seride en son Dominic Toretto, Deckard Shaw’ı yenilgiye uğratmıştı. Ondan sonra Eşi ile birlikte Hawana’ya yerleşmişti. Hawana’da Dominic başı dertten kurtulmuyor. Kuzeni sokak yarışçısı ile başı derde giriyor ve kahramanımız tekrardan sahneye çıkıyor. Hızlı ve Öfkeli 8‘de sahneye yeni bir kötü giriyor Clpher. Clpher Dominic’e şantaj yapıyor ve kendisinin ekibinde yer almasını ve onunla birlikte çalışmasına zorluyor. Aile her şeyden önemlidir diyen Dominic teklifi kabul ediyor. Hızlı ve Öfkeli 9’da yer alamayan Hobbs ve Shaw’ın yardımlarıyla Brian adını verdiği oğlunu Clpher’in elinden kurtarıyor. Shaw, Clpher için Atina taraflarında görüldüğünü söyleyerek Hızlı ve Öfkeli yeni filmi için yeşil ışık yakmıştı.

Hızlı ve Öfkeli 9 Filminin Konusu

Hızlı ve öfkeli 9 filminin konusu diğer filmlerin konusu bakımından farklılaşıyor. Dominic Toretto çocuğu ve eşi ile birlikte dünaydan uzak bir yerde yaşıyorken. Hızlı ve Öfkeli 8 filminde Clpher olarak tanıdığımız karakter Dom’un ekibinin peşine düşüyor. Clpher elinde çok büyük bir koz bulunuyor. Clpher’ın elindeki koz Dom’un küçük kardeşi Jacop. Clpher, Jacop’un abisine olan nefretini kullanarak Dom ve çetesini bitirmek istiyor. Dom’un kardeşi filmde en iyi suikastçı ve en iyi sürücü olarak lanse ediliyor. Film tam olarak Aile çatışmasını anlatıyor. Hızlı ve Öfkeli 9 ne zaman çıkacak diye merak ediyorsanız 20 Nisan 2021 tarihinde vizyonda

Hızlı ve Öfkeli 9'un Konusu
Hızlı ve Öfkeli 9’un Konusu

Hızlı ve Öfkeli serisi bitiyor mu? Seri henüz bitmiyor çünkü filmin 10.cu filminden sonra veda etmesi planlıyor. Hızlı ve Öfkeli 10 iki farklı film şeklinde seyircilere sunulması düşünülüyor. Henüz belli olmasa da Hızlı ve Öfkeli 10 filminin 2023’den önce çıkması beklenmiyor.

Hızlı ve Öfkeli 9’un Fragmanı

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu