Güncel

Hızlı ve Öfkeli 9’un Yeni Fragmanı Yayınlandı

Hızlı ve Öfkeli 9’un yeni fragmanı dün yayımlandı. Aksiyon severlerin merakla beklediği Hızlı ve Öfkeli serisinin yeni filmi The Fast Saga’nın fragmanı dün Amerika’da reklam olarak yayımlandı.

Hızlı ve Öfkeli 9'un Yeni Fragmanı Yayınlandı
Hızlı ve Öfkeli 9’un Yeni Fragmanı Yayınlandı

Amerika Birleşik Devlet’lerinde her yıl düzenlenen futbol liginin şampiyonluk maçı vardı. Super Bowl olarak isimlendiren şampiyonluk maçına ilgi yoğundu. Covid-19 virüsünden dolayı seyircisiz oynanan şampiyonluk maçı televizyondan canlı olarak izlendi.

Maçın aralarında bir çok reklam gösterildi. En çok dikkat çeken ise Hızlı ve Öfkeli 9 filminin 31 saniyelik yeni fragmanı oldu. Aksiyon sevenlerin sıkı sıkı takip ettiği yeni filmin uzayda çekileceği iddia edilmişti. Hatta Michelle Rodriguez (Letty), bu iddiayı doğrulayan cevaplar vermişti.

Dünya Değişiyor
Dünya Değişiyor

Dominic Toretto: ”Dünya Değişiyor”

Letty ne kadar iddiaları doğrulasa da yeni fragmanda uzay ile ilgili sahne yoktu. Fragman da serinin diğer filmlerinde olduğu gibi aksiyonun bol olduğu görülüyor. Fragmanın başında Dominic Toretto çıkıyor ve filmi anlatan sözü seyircilere paylaşıyor: “Dünya değişiyor”.

Hızlı ve Öfkeli 9’un Yeni Fragmanı Dün Yayınlandı

Hem Youtube’da hem de televizyonlarda gösterilen fragman dün sosyal medya da gündem oldu. Sosyal medya kullanıcıları, fragmanı çok beğendiklerini filmin bir an önce çıkmasını istediklerini söyledi. Hızlı ve Öfkeli 9’un yeni fragmanı Youtube’a yüklendikten 1 saat sonra 500 bin kişi tarafından izlendi.

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu