Güncel

Hızlı ve Öfkeli 9’un Yeni Fragmanı Yayınladı

Son dönemlerin en uzun süren film serilerinden bir tanesi haline gelen Hızlı ve Öfkeli serisi Hızlı ve Öfkeli 9 ile beraber geri dönüyor. Film pandemi dolayısıyla erteleme yaşamazsa önümüzdeki yaz izleyiciler ile buluşmuş olacak. Normalde 2020’nin Mayıs ayında vizyona girmesi beklenen Hızlı ve Öfkeli 9’un yeni fragmanı yayınlandı.

Hızlı ve Öfkeli 9'un Yeni Fragmanı Yayınladı
Hızlı ve Öfkeli 9’un Yeni Fragmanı Yayınladı

Hızlı ve Öfkeli izleyicilerinin merakını biraz da olsa azaltacak olan fragmanda film hakkında bazı ip uçları da veriliyor. John Cena’nın da yer aldığı fragmanda en dikkat çekici detay ise  Hızlı ve Öfkeli 3 : Tokyo Yarışında ölen Han’ın filme geri dönüyor oluşu.

Filmin başrollerinde Vin DieselMichelle Rodriguez, Tyrese Gibsoni Jordana Brewster, Chris “Ludacris” Bridges, Helen Mirren ve Charlize Theron gibi isimler yer alırken filmin yönetmen koltuğunda ise Tokyo Drift’ten de tanıdığımız Justin Lin oturuyor.

İşte Hızlı ve Öfkeli 9’un Yeni Fragmanı

Hızlı ve Öfkeli 9’un Yeni Fragmanı Yayınladı

Filmin konusu ise şu şekilde 8. filmde sonunda Letty ve oğlu ile beraber sakin bir hayat sürmeye başlayan Dom 9. film ile beraber kendini tekrar aksiyonun ortasında buluyor. Filmde geçmişleri ile yüzleşmek durumunda kalan Toretto ve çetesinin siber suçlu Cipher ve kardeşi Jakob’a karşı olan savaşını izleyeceğiz.

Pandemi sebebi ile birçok defa ertelenen Hızlı ve Öfkeli 9 bir aksilik çıkmaması durumunda 25 Haziran 2021’de izleyiciler ile buluşacak.

Berkay Yıldız

Bilgisayar mühendisliği 1.sınıf öğrencisidir. Teknolojiye ilgi duyuyor ve insanları bu konuda bilgilendirmeyi seviyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu