Güncel

Honor Band 6 Fiyatı Belli Oldu

Huawei markasının alt isimlerinden birisi olan Honor, yeni giyilebilir teknoloji ürünü olan Honor Band 6 modelini sundu. Peki Honor Band 6 kullanıcılara neler sunuyor?

Honor Band 6 Fiyatı
Honor Band 6 Fiyatı

Honor’un tam bir akıllı saat olarak sunmadığı Honor Band 6 modeli büyük ekranı ile aslında bir akıllı saat olacağı söylenebilir. Honor Watch ES modelinin bir kardeşi olan bu model, dikdörtgen bir tasarımla geliyor. 1.47 inç büyüklüğünde 194 x 368 piksel AMOLED ekran ile beraber gelen model, ayrıca yan tarafında bir fiziksel buton yer alıyor. İnce yapısı ile dikkatleri üzerine çekebilecek olan modelde toplam 10 farklı sporu da otomatik olarak algılıyor. Aynı zamanda uyku takibi de yapabilen akıllı saat ayrıca çoğu kullanıcının merakla beklediği nabız ölçümü özelliğinide üzerinde taşıyor. Sahip olduğu batarya ile 14 günlük kullanım ömrü olan bu akıllı bileklik, Bluetooth 5,0 ile bağlantı kuruyor.

Honor Band 6 Fiyatı
Huawei Honor Band 6 Fiyatı

Honor Band 6 Fiyatı Ne Kadar?

Henüz ülkemizde daha satışa sunulmamış Honor Band 6 modeli, iki farklı sürüme sahip. NFC destekli sürümü 43 dolar, NFX destekli olmayan sürümü ise 37 dolar fiyatı ile diğer ülkelerde satışa sunuldu. Modellerin ülkemizde de kısa süre içerisinde satışa sunulması bekleniyor.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu