Güncel

Honor Diş Fırçası Sektörüne Girdi

Huawei alt markası Honor, yaptığı yeni ürün tanıtımı ile herkesi şaşırttı. Artık Honor diş fırçası üretimine başlayacak. Honor tarafından yapılan resmi açıklamada ifade edilen bilgilere göre üretilen diş fırçası, dakikada 38 bin titreşim ile diş macununu dişi derinlemesine temizleyebilen bir köpüğe dönüştürebiliyor. Oluşturulan bu köpük sayesinde diş aralarında bulunan plağı, yemek artıklarını ve yemek parçalarını derinlemesine temizleyebiliyor.

Honor diş fırçası
Honor diş fırçası

Dört farklı temizleme moduna sahip olan fırça, bu sayede bir çok farklı diş temizliğini de mümkün kılıyor. Varsayılan modda belirli bir güçte titreşerek temizlik sağlayan Usmile Sonin adında ki diş fırçası, beyazlık modu sayesinde ise iki farklı titreşim sağlayarak dişlerinizin daha beyaz olmasını sağlıyor. Temizlik ve yumuşak adında iki farklı moda daha sahip olan diş fırçası her modda en az 30 saniye çalışmak adına 30 saniyede bir titreşim gönderiyor ve kullanıcıyı uyarıyor. Cihaz 6 aylık bir pil ömrü sunarken Türkiye’de satışı olup olmayacağı hala bilinmiyor.

Honor Diş Fırçası Öncesinde de Akıllı Terazide Çıkarmıştı

Akıllı tartı Scale 2 geleneksel ağırlık ölçen tartıların aksine özellikle dikkatli beslenen ve aktif bir hayat süren insanlar için toplamda 12 farklı ölçüm yapabiliyor. Yani tartı ağırlık ölçümü yanı sıra vücut yağ oranı, vücut kitle endeksi, iskelet kas kütlesi, vücut skoru, yağsız vücut kitlesi vb ölçümleri yapabiliyor.

Teknolojik gelişmelere dair merak ettiğiniz haberleri Teknotomy güncel bölümünden ulaşabilirsiniz.

Berkay Yıldız

Bilgisayar mühendisliği 1.sınıf öğrencisidir. Teknolojiye ilgi duyuyor ve insanları bu konuda bilgilendirmeyi seviyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu