Android

Honor V40 5G Tasarımı

Huawei ile yollarının ayrılmasının ardından merakla beklenen Honor V40 5G canlı bir şekilde görüntülendi. Beklentileri karşılayabilecek seviyede görülen telefonun tasarımında arka kameralar dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Aslında Firma, modelini 18 Ocak 2021 tarihinde duyuracağını açıklamıştı fakat imkânlar nedeni ile tarih 22 Ocak 2021’e çekildi.

Honor lansman gecikmesi için yaşanan konferans salonu ve ekipmanlarla ilgili sorunları dile getirdi. Fakat telefonun 22 Ocak itibari ile Çin yerel saatine göre öğlen saatlerinde satışa sunulacağı duyuruldu. Model ilk önce Çin’deki kullanıcıları ile buluşacak.

Honor V40 5G Tasarımı Ortaya Çıktı ve Youtube Üzerinden Görüntülendi
Honor V40 5G Tasarımı Ortaya Çıktı ve Youtube Üzerinden Görüntülendi

Honor V40 5G Youtube Videosu Oldukça İlgi Görüyor  

Honor, yeni çıkacak olan modelinin özelliklerine dair henüz bir bilgi paylaşmadı. Fakat sızmış olan bazı bilgilere göre telefon: 6.72 inç büyüklüğüne, 120 Hz yenileme hızına ve OLED ekrana sahip bir şekilde geliyor. Telefon donanım kısmında ise içinde MediaTek’in Dimensity 1000 Plus işlemcisini bulunduruyor. Bu işlemcide ise 4 adet Cortex-A77 çekirdek ve 4 Adet Cortex-A55 çekirdek bulunuyor. Son olarak da telefona 8 GB RAM’e ek olarak 128 GB ve 256 GB depolama alanı eşlik ediyor.

Ortaya çıkmış olan bu bilgilerden sonra Honor V40 5G Youtube üzerinden görüntülendi. Görüntülenen videoda modelin arka kapak kısmı görünüyor. Açık bir renge sahip olan modelin parlak bir tasarım ile geldiği düşünülüyor.

https://www.youtube.com/watch?v=P8tjnAqJ10I
Honor V40 5G Tasarımı Youtube Üzerinden Görüntülendi

Son olarak telefonun 66W kablolu hızlı şarj desteğinin olduğunu ve 55W kablosuz hızlı şarj özelliğine sahip olduğu biliniyor.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu