Güncel

Huawei Akıllı Gözlükleri Devrim Niteliğinde

Huawei akıllı gözlükleri devrim niteliğinde özellikleri ile dikkat çekiyor. Huawei ABD ambargosu yüzünden büyük zarar göreceği iddia ediliyordu. Lakin firma yeni ürünleri ile daha fazla dikkat çekmeye devam ediyor. Ünlü teknoloji şirketi Huawei X Gentle Monster Eyewear II akıllı gözlüklerini geçtiğimiz günlerde tanıtmıştı.

Huawei Akıllı Gözlükleri Devrim Niteliğinde
Huawei Akıllı Gözlükleri Devrim Niteliğinde

Huawei P40 serisinde telefon tanıtımının yanı sıra akıllı gözlüğü de kullanıcıların beğenisine sundu. Aksesuar yeni eklenen özellikler ile ilk tanıtılan akıllı gözlükten daha iyi bir izlenim verdi. İlk akıllı gözlüğe oranla artan özellikleri kullanıcılar tarafaından çok beğenilmişti. Titanyumu barındıran menteşe yapısıyla uzun ömürlü bir dayanıklılık sunan Eyewear II gözlüğü; dört seri olarak satışa çıkıyor.

Huawei Akıllı Gözlüklerinin Özellikleri Nelerdir?

Huawei, Gentle Monster X Huawei Eyewear II gözlüğü kendi geliştirdiği teknolojilerle donatıldı. Sesli asistan desteğine sahip olan bu ürün, kolay bir şekilde sesli asistanla iletişim kurabilmeye fırsat sağlıyor. Huawei şirketi, bu akıllı gözlük ile birlikte kullanıcılara yüksek ses performans sunan bir stereo ses deneyimi yaşatabileceğini iddia ediyor.

Akıllı gözlüğün tasarımında plastik titanyum malzeme kullanılırken, sap kısmı ve çerçevesinin kenarları arasında da menteşe yer alıyor. Esnek titanyumdan üretilen menteşeler sayesinde konfor olarak kullanıcılara bir hayli kolaylık sağlıyor. Ürün daha hafif malzeme ile oluşturulması sebebi ile gün boyu rahat bir şekilde kullanılabilmesini ve kulağa baskı yapmamasını sağladı.

Huawei Akıllı Gözlüklerinde Kullanım Kolaylığı Sağlayan Sensörleri
Huawei Akıllı Gözlüklerinde Kullanım Kolaylığı Sağlayan Sensörleri

Huawei kılı gözlük ile günlük aktivelerinizi rahatlıkla yapabiliyorsunuz. Bu aktiviteler dışında müzik dinlemek, oyun oynamak ve televizyon izlemek gibi birçok aktiviteyi yapabiliyorsunuz. Kablosuz kulaklıkların bazı modellerinde görülen otomatik durdurma veya kapatma gibi özellikler, bu üründe de bulunuyor. Gözlük çıkartıldığında bunu algılayan sensörler, müziği otomatik bir şekilde durdurabiliyor. Eğer kullanıcı gözlüğü 3 dakika içinde geri takar ise müzik devam ediyor.

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu