Huawei EMUI 11 Public Meta Güncellemesi

Huawei EMUI 11 Public Beta güncellemesi için gün sayanlara müjdeli haber geldi. Firma tarafından beklenen adım atıldı ve yazılım tüm kullanıcılar ile buluşturulmak için yola çıkarıldı.

Henüz geliştirilme kısmında olan EMUI 11, resmi çıkış tarihine kadar kullanıcılar tarafından test edilecek. Çinli firma, verdiği son sürümde herhangi bir hata ile karşılaşmak istemiyor.

EMUI 11 Beta Güncellemesi Huawei

Huawei Developer Conference (HDC) 2020 isimli organizasyonda tanışmış olduğumuz bu yazılım ilk önce çok az kişi tarafından test edildi. P40, P30 ve MatePad tabletleri ile buluşmuş olan EMUI 11, Çinli kullanıcılar tarafından denenip onay aldıktan sonra bu ayın ilk gününde hem Avrupa ülkelerine hem de Rusya’ya uğradı.

Dilimize “sürekli açık ekran” olarak çevrilen Always On Display özelliğinin öne çıkmış olduğu bu sürümde firma, modellerine işlevsellik kazandırdığı söylemişti. EMUI 11 ile buluşacak modellerin birden fazla işi aynı anda yapabilme gücü oldukça gelişti.

EMUI 11 Public Beta güncellemesi Çin’de yayınlanmaya başlandı. Kısa bir süre içerisinde dünyanın diğer ülkelerine de yayılması beklenen bu güncellemeyi alacak olan telefonlar firmanın belirttiği kadar ile şöyle:

Huawei Güncelleme Alacak Telefonlar Listesi

Ayrıca Nova 6 serisi, Nova 7, Honor 30 ve V30 serisi için bir adet güncelleme hazırladı. Bu güncelleme ise halka açık değil.

Exit mobile version