Güncel

Huawei FreeBuds 4i’yi Tanıttı

Huawei‘nin daha önce çıkartacağını açıkladığı FreeBuds 4i bugün yapılan online lansman ile tanıtıldı. Birçok özellik ile donatılmış olan kulaklık Huawei‘yi müzik sektöründe güzel bir konuma getireceğe benziyor.

Huawei FreeBuds 4i'yi Tanıttı
Huawei FreeBuds 4i’yi Tanıttı

FreeBuds serisinin yeni üyesi olan FreeBuds 4i eski model FreeBuds 3’ün geliştirilmiş hali olarak öne çıkıyor. Buna ek olarak Huawei Freebuds 4i ile birlikte Apple’a rakip olmayı amaçlıyor.

Huawei FreeBuds 4i’nin Teknik Özellikleri

21 şubat günü tanıtılan ve 8 mart tarihinde Çin de kullanıcılar ile buluşacak olan FreeBuds 4i birçok yenilik ve özellik ile birlikte geliyor. Cihaz gürültüsüz bir müzik deneyimi için Aktif gürültü engelleme özelliği ile donatılmış. Ayrıca Huawei FreeBuds 4i ses dalgalarını tanımlayarak kullanıcılara daha iyi bir ses deneyimi sunabiliyor.

Tasarım tarafında ise 3D biyonik bir tasarıma sahip olan cihaz, konforlu bir kullanım deneyimi vadediyor. Buna ek olarak cihazın pil ömrü ise oldukça başarılı aktif gürültü engellemenin çalışmadığı durumlarda 10 saate kadar kullanım imkanı sağlıyor.

Ek olarak üç renk seçeneği ile satışa sunulacak olan cihazın kırmızı, siyah ve beyaz renkleri bulunacak. Cihazın Çin satış fiyatı ise 499 yuan olarak belirlendi. 499 yuan dolar olarak karşılığı ise 75 dolar. Cihazın ülkemizdeki satış fiyatı ise henüz bilinmiyor.

Berkay Yıldız

Bilgisayar mühendisliği 1.sınıf öğrencisidir. Teknolojiye ilgi duyuyor ve insanları bu konuda bilgilendirmeyi seviyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu