Android

Huawei Freebuds Pro Rakibi Olmayan Kulaklık

Kablosuz kulaklıklar günümüzde popülaritesi artıyor ve marka değeri yüksek olan teknoloji üreticileri buradaki talebi görüyor ve bu talebi karşılamak ve müşterilerini tatmin etmek amacıyla diğer ürünlere karşı daha farklı özellikler sunmayı planlıyor. Öncü olarak Apple ‘n Airpods kulaklığını örnek verilebilir. Android tarafında ise Samsun, Huawei de kullanıcılarını memnun etmek amacıyla Airpods kadar güzel ve bir o kadar da farklı bir ürünle teknoloji severlerin karşısına çıkıyor.

Huawei çok kısa bir süre önce yeni bir tanıtım düzenledi ve bu tanıtımda yeni kulaklıkların tanıtımı içindi. Huawei Freebuds Pro kablosuz kulaklık olan bu ürün teknoloji severlerin dikkatini çeken bir tasarım karşılarına çıktı. Bu yazımızda Huawei Freebuds Pro hakkında tüm merak ettiğiniz noktalara ve ürünün kısa bir tanıtımını derledik.

Huawei Freebuds Pro Rakibi Olmayan Kulaklık
Huawei Freebuds Pro Rakibi Olmayan Kulaklık

Huawei Freebuds Pro Özellikleri

Huawei Freebuds Pro Kulaklıkların üç renk seçeneği var, bunlar gri, karbon siyahı ve seramik beyazı olmak üzere ülkemizde satışı yapılması beklenen renk seçeneklerini sunuyor. Huawei giyilebilir teknolojilerinde kullandığı gibi bu kulaklıklarımızda Kirin A1 işletim sistemini ve Buluetooth 5.2 bağlantı sistemini kullanıyor.

Airpods Pro ANC yani aktif gürültü engelleme özelliği taşıyor. Huawei Freebuds Pro kulaklığı da ANC sistemini kullansa da rakibinin ürününe artı olarak bu sistem aktif olarak çalışıyor. Bulunulan alana göre otomatik olarak ANC sistemi değişiyor. Bu teknoloji severlerin sevindiği haberler arasında çünkü ofisteki dış mekân gürültüsü ile herhangi bir kafedeki dış mekân gürültüsü aynı değil ve sistemin buna göre otomatik olarak değişmesi kullanıcıların ürünü almak istediğinde tercihlerinin başında yer alıyor.

Huawei-Freebud-Pro
Huawei-Freebud-Pro

Huawei Freebuds Pro  Şarj Durumu

Akıllı bir cihaza sahip olan herkesin şikayet ettiği noktalar şarj mevzusu oluyor. Huawei Freebuds Pro kulaklığı 52.5 mAh bataryası mevcut. Airpods Pro kulaklıklarda olan şarj özellikli hanesi vardı bu kulaklıklarda aynı sistem mevcut. Bu hazne ile kulaklığı kablosuz şarj etme desteği bulunuyor.

Huawei Freebuds ProANC İleANC Olmadan
Model4,5 saat8 saat
Şarj Haznesi İle20 saat30 saat
Huawei Freebuds Pro Şarj Özelliği

Huawei Freebuds Pro Diğer Bilgiler ve Satış Fiyatı

Kulaklık kullanıcılarının kulak boyutlarına göre 3 adet seçeneği sunuyor bunlar küçük, orta ve büyük olmak üzere. Ayrıca kulaklıklar uç kısımlarının da yedeğini gönderen firma kullanıcıların şikayetlerine dikkat ettiğini gösteriyor. Huawei Freebuds Pro kulaklığın dışa bakan tarafında ise görünür bir şekilde sensor bulunuyor bunlar oynatma ve sesi kontrol etmek amacıyla kullanılıyor. Model ülkemizde daha satışa sunulmadı ama Avrupa merkezli satış fiyatı 199 Euro, ülkemizde satış fiyatının ne kadar olacağı önümüzdeki günler de netlik kazanılacağı düşünülüyor. Tahmin edilen rakam ise 1500 TL civarı olması bekleniyor.

Huawei Freebuds Pro kulaklığı satın almak için tıklayınız.

Teknotomy Dosya kategorisinde teknolojiye dair birçok faydalı bilgi içeren yazılar bulabilirsiniz.

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu