Güncel

Huawei FreeBuds Studio Satışa Çıktı

Çin merkezli Teknoloji devi olan Huawei’nin kısa süre önce duyurusunu gerçekleştirdiği Huawei FreeBuds Studio modeli ülkemizde satışa çıktı. Mate 40 serisi ile beraber tanıtılan Huawei’nin bu yeni kulaklığı, sadece Huawei Shop üzerinden satın alınabilecek. İki farklı renk seçeceği bulunan model, 3.499 TL fiyatı ile sahip olunabilecek.

Huawei FreeBuds Studio
Huawei FreeBuds Studio

Şık bir tasarımı ile ön plana çıkan ürün, kafa üstü kulaklığı tasarımının yanı sıra teknik özellikleriyle de dikkat çekiyor.

FreeBuds Studio Neler Sunuyor?

Kullanıcıların kulaklarına uygun yapıya sahip ekipman, yüksek ses yalıtım özelliği sunuyor. FreeBuds Pro kulaklığı, AirPods Pro benzeri bir şarj özellikli kılıfı ile beraber geliyor. Model ANC özelliği devredeyken 4,5 saate yakın kullanım ömrüne sahipken, ANC özelliği devrede değilken 8 saate yakın kullanım imkanı sağlıyor. Haznesi ile beraber ANC özelliği ile 20 saat, ANC olmadan ise 30 saat kullanım ömrü bulunan FreeBuds Pro modeli, sağladığı yüksek kullanım süresi ile ön plana çıkıyor.

Huawei FreeBuds Studio
Huawei FreeBuds Studio Kulaküstü Kulaklık

Huawei FreeBuds Studio İçin Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?

  • Modelde çok ileri seviyede aktif gürültü engelleme var. (40 dB ANC)
  • Aynı zamanda çok fazla ses kalitesi bulunan FreeBuds Studio, işlemci olarak Kirin A1 kullanıyor.
  • Her zaman en iyisi olsun diyenler için üretilen FreeBuds Studio, iki tane 410 mAh pili ile ortalama 24 saatlik bir kullanım ömrü sunuyor.
  • Şarj yerinde USB-C bulunan ve 10 dakikada 5 saat müzik dinleyebileceğiniz bu ürün, 40 mm sürücüler kullanmakla beraber bağlantı için Bluetooth 5,2 teknolojisinden faydalanıyor.

En güncel kulaküstü kulaklık haberleri için Teknotomy Güncel sayfasını takipte kalın!

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu