Android

Huawei Mate 40 Serisi Duvar Kâğıtları

Huawei Mate 40 serisi 22 Ekim 2020 tarihinde tanıtıma girdi. Tanıtılan bu seri için çeşitli duvar kâğıtları paylaşıldı. Paylaşılan duvar kâğıtları Mate 40, Mate 40 Pro, Mate 40 Pro Plus ve Mate 40 RS Porsche Design kullanıcılarına uyuyor.

Bu akıllı telefonların EMUI 11 ile geleceği söylenmişti. Yazılım desteğinden sonra görüntüsüne önem veren Çinli firmanın yeni duvar kâğıtları birçok kişiden övgü aldı.

Huawei Mate 40 Serisi Duvar Kağıtları
Huawei Mate 40 Serisi Duvar Kağıtları

Huawei Mate 40 Serisi Fiyatı, Kamerası ve Duvar Kâğıtları

İnceliğe ve güzelliğe önem verdiğini her fırsatta söyleyen firmanın bu seri için belirlediği fiyatlandırma politikası akıllı telefon kullanıcıları tarafından eliştirildi.

DxOMark testinde liderliği elinde tutan Mate 40 Pro, bu eleştirileri biraz yumuşatsa da kullanıcıların çoğu Huawei’den cüzi miktarda indirim bekliyor. Çin merkezli firmanın bu isteğe cevap verip vermeyeceği ise henüz belli değil.

Huawei Mate 40 Pro ve Serisi Duvar Kağıtları
Huawei Mate 40 Pro ve Serisi Duvar Kağıtları

Ön kamera testi kısmında 104 puan almayı başaran Mate 40 Pro, video konusunda ise tam 116 puan aldı. Arka kamera tarafına gelecek olursak 140 puan gibi oldukça yüksek bir puan alan Mate 40 Pro, yakınlaştırma testinden de 88 puan aldı.

Genel olarak bakıldığında 136 puana toplayarak birinci sıraya yerleşen Mate 40 Pro 1.199 avro (euro) karşılığında satılıyor.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu