Android

Huawei P50 Pro Kamera Özellikleri

Huawei, son günlerde Donald Trump’ın hedefinde olan markalar arasına girdi.  Fakat buna rağmen telekomünikasyon teknolojilerinde dünya devlerinden bir tanesi olan Şirket, P50 serisi için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor. Sızan özelliklere baktığımız Huawei P50 Pro kamerası, yakınlaştırma özellikleri sayesinde direkt olarak zirveye oturacak gibi.

Huawei P50 Pro Kamerası 200x Yakınlaştıracak

Çin’in kendisine has sosyal medya platformu Weibo‘da sızmış olan özelliklere bakılırsa, yeni gelecek olan seri özel olarak dijital yakınlaştırma tarafında sınırları aşmanın peşinde. İlk olarak P30 Pro ile telefonlarda dijital yakınlaştırma evresinin kapısını aralayan şirket, şimdi ise 200x yakınlaştırma ile yeni bir seviyeye çıkmayı düşünüyor.

Huawei P50 Pro Kamera Yakınlaştırma Özellikleri Hakkında Sızan Bilgiler
Huawei P50 Pro Kamera Yakınlaştırma Özellikleri Hakkında Sızan Bilgiler

Her ne kadar sızmış olan P50 Pro kamerası özelliği resmi olarak bir onay almamış olsa da, bilgilere bakılırsa bu 200x seviyesinde dijital yakınlaştırma yanında 20x gibi bir optik yakınlaştırma da bizleri bekliyor olacak.

Twitter’da Weibo’da ortaya çıkan ve sızıntıları yorumlayan Teme adlı bir hesap ise P50 Pro’ya ek olarak P50 Pro Plus modelinin de gelebileceğini varsaydı. Fakat şimdiye kadar bu konu hakkında ortaya çıkmış olan güvenilir bir kaynak yok.

Son yıllarda Google servisleri yüzünden oldukça satış kaybı yaşayan firma, kısa süreç içerisinde kendisini toparladı. İlk olarak yapmış olduğu AppGallery ile Google Play‘in yerini almaya çalıştı. Ardından kendi işletim sistemi Harmony OS 2.0 ile karşımıza gelen marka, Android işletim sistemine yeni bir alternatif olabilecek işletim sistemini de kullanıcılarına tanıtmış oldu.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu