FırsatlarAndroid

Huawei Ürünlerinde İndirim Yağmurunu Kaçırmayın

Huawei markası, ürünlerinde büyük oranlarda indirim gidiyor. Huawei Türkiye’de yeni müşteriler kazanmak için fiyatlarını düşürüyor. İndirim haftasına girdiğimiz bu zamanda diğer markalar gibi Huawei’de ürünlerinin fiyatlarını %5’e varan indirimlerle satışa sunuyor. Ayrıca indirimde olan ürünlerinin indirim süresini uzatarak ilgi çekmeye devam ediyor. Huawei yaptığı açıklamada 11 Kasım tarihinde muazzam indirimler olacağını duyurdu.

Huawei Ürünlerinde İndirim Yağmuru
Huawei Ürünlerinde İndirim Yağmuru

Huawei online mağazalarını takip edenler geçtiğimiz günlerde 500 TL olan akıllı saati 300 TL’ye satışa sunulduğuna şahit oldu. Söz konusu ürün dakikalar içerisinde satıldı.

Huawei Ürünlerinde İndirim 1 TL’ye Ürün

Huawei diğer firmalar gibi 11.11 Online Alışveriş Şenliğinde en sevilen ürünlerini büyük indirimlerle satışa sunuyor. Bu indirimi yakalayabilmek için bülten aboneliğini aktif etmeniz gerekiyor. Huawei, indirim yapacağı ürünlerinde öncelik hakkını bülten abonelerine vereceğini duyurdu. Şirket 9 Kasım tarihinde indirim söz konusu olacak ürünlerini açıklayacağını duyurdu. Ayrıca bu ürünlerin:

  • P smart Pro
  • P30 lite
  • Sport lite bluetooth kulaklık
  • Watch GT 2
  • FreeBuds 3
  • Kablosuz Tripod selfie stick

olması bekleniyor.

İndirimde olan ve indirim süresi uzatılan Huawei P40 Pro normal fiyatı 12.158 TL yerine 9.999 TL fiyatla satışa sunuluyor. Bu telefonu alan kişiler 50GB Huawei’nin fotoğraf depolama servisi ücretsiz oluyor. Ayrıca kullanıcı isterse 1 TL farkla akıllı kapaklı telefon kılıfının sahibi oluyor.

Huawei Ürünlerinde İndirim Yağmuru P40 Pro
Huawei Ürünlerinde İndirim Yağmuru P40 Pro

Aynı şekilde indirimde olan Huawei Watch GT 2 Pro akıllı saati 2.523 TL yerine 2.299 TL fiyatla satışa sunuluyor. Müşteriler isterlerse 1 TL farkla 10.000 mAh gücündeki Huawei Powerbank ya da AM111 kulak içi kulaklık sahibi olabiliyor.

İndirimi devam eden son teknoloji harikası ürün olan Huawei FreeBuds Pro kulaklıklar ise 1.748 TL yerine 1499 TL fiyatla satışa sunuluyor. Müşteriler gene isterlerse 1 TL farkla Huawei mini hoparlör sahibi olma imkânını yakalıyor.

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu