Güncel

Bu Yıl Sonu İki Yeni MacBook Tanıtabilir

Amerika merkezli Teknoloji devi Apple çoğu zaman iPhone’ları ile gündeme gelmiş ve gelecekte de gündeme gelmeye devam edecek, oldukça büyük bir şirket. Örneğin iPhone 13’ün çıkmasına uzun zaman olmasına rağmen iPhone 13 ile ilgili iddialar şimdiden artmaya başladı. Bugün ortaya atılan iddia ise şirketin bir diğer ürünü olan MacBook tarafından geldi. İddia uzak doğunun haber kaynağı Nikkei Asia tarafından ortaya atıldı. Nikkei Asia’ya göre Apple bu yıl sonu iki yeni MacBook tanıtmayı düşünüyor.

Bu Yıl Sonu İki Yeni MacBook Tanıtabilir
Bu Yıl Sonu İki Yeni MacBook Tanıtabilir

İki Yeni MacBook Hakkında Çok Az Şey Biliniyor

Paylaşılan raporda bu yıl sonunda iki yeni MacBook modelinin tanıtılacağı ifade ediliyor. Fakat modellerin detayları hakkında bir bilgi yok yine de bazı sızıntılar mevcut. Bunlardan biri yeni modellerin Apple Silicon ile beraber gelecek olması. Aslına bakacak olursanız Apple’ın Intel yonga setlerini kullanmayı bırakması ile beraber bu gelişmenin yaşanması oldukça normal ve tahmin edilebilir bir durum.

Tanıtılacağı iddia edilen MacBook modellerinin model numaraları hakkında kesin bir bilgi yok. Fakat iddialara göre Apple’ın 14 inçlik bir MacBook çıkarması oldukça olası duruyor. Yeni MacBook modellerini görmek için yıl sonuna kadar beklememiz gerekecek gibi görünüyor. Paylaştığımız bilgilerin kesin ve resmi bilgiler olmadığını belirtmekte fayda var. Neler olacağını ilerleyen günlerde hep beraber göreceğiz.

Berkay Yıldız

Bilgisayar mühendisliği 1.sınıf öğrencisidir. Teknolojiye ilgi duyuyor ve insanları bu konuda bilgilendirmeyi seviyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu