K-Pop

MONSTA X IM GOD DAMN için Teaser Yayınladı

MONSTA X’ten IM GOD DAMN için Teaser videosu yayınlayarak hayranlarını heyecanlandırdı. Bir hip-hop türü şarkı olarak tanımlanan solo, mutlu olmakla ilgili yalanlar söyleyen ve mutluluğu deneyimliyormuş gibi yapmaktan başka çaresi olmayan duyguları içeriyor. I.M, şarkının melodisini güzel bir şekilde vurgulayan modaya uygun seslerin yanı sıra çekici, alçak sesle rap yapmasıyla her şeyde umut arayan duygusal sözler sunacak. Böylece şarkı, DUALITY’nin söylemek istediği tersine dönme atmosferini aktaracak.

IM GOD DAMN Teaser Ne Anlatıyor?

Tanıtım videosu boyunca, “GOD DAMN”ın son moda ritmini ve I.M’nin düşük perdeli tonunu içeren bir mısra yer alıyor. Ayrıca videodaki yanıp sönen ışıklar ve pencerenin dışındaki turuncu renkli parıltı, I.M’nin yüz ifadeleriyle canlı bir şekilde aktarılan kafa karışıklığını ikiye katlıyor. Videonun ilerleyen kısımlarındaysa IM, yoğun gözleriyle kameraya bakarak solunum cihazı kullanıyor. Yakın çekime giden videoda kelimeler belirerek film gibi kalıcı bir izlenim oluşturuluyor.

IM GOD DAMN

Ek olarak MONSTA X ile şarkı yazarlığı konusundaki yeteneğini kanıtlayan I.M, başlık parçasının da dahil olmak üzere bütün albümü bağımsız olarak yazdı ve üretti. Ayrıca tüm şarkıların aranjmanına da katıldı. Böylece I.M’nin benzersiz müzik yetenekleri ve sesinin benzersiz rengi bu dijital albümde yakalanacak. IM GOD DAMN için müzik videosunun 19 Şubatta müzik sitelerinde yayınlanması bekleniyor.

Ayşenur Köprülü

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik öğrencisidir. Gazeteciliğe ve yazı yazmaya olan tutkusu Teknotomy aracılığıyla bilim ve teknoloji alanında birleşiyor. Tutkusunu ve ilgi alanlarını birleştirip hayatının sonraki dönemlerinde daha başarılı olmak istiyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu