K-Pop

INFINITE’den Sunggyu’nun Woollim Entertainment Ajansıyla Sözleşmesi Sona Erdi

Woollim Entertainment, INFINITE üyesi Sunggyu’nun ajansla olan sözleşmesinin 6 Mart 2021 itibarıyla sona erdiğini doğruladı. Ajans, yaptığı resmi açıklamada genç şarkıcı için destekleyici sözler sarf etti. Woollim Entertainment, sanatçıyla yapılan dikkatli bir görüşmenin ardından iki tarafın da sözleşmeyi yenilememe konusunda anlaşmaya vardıklarını açıkladı.

infinite sunggyu sözleşmesi bitti
Yetenekli Şarkıcı Hayranlarının Endişelenmemesini ve Desteklemeye Devam Etmesini Diliyor

Ayrıca grubun lider vokallerinden biri olan şarkıcıya Woollim Entertainment ile birlikte çalıştıkları son 11 yıl için teşekkür etti ve ona gelecekteki çalışmalarında en iyisini diledi. Ajansın yaptığı açıklamanın tamamı şöyle:

“Merhaba, Bu Woollim Entertainment. Öncelikle INFINITE grubuna değer veren ve onu seven hayranlara içtenlikle teşekkür ederiz. Son 11 yıldır bizimle olan INFINITE üyesi Sunggyu, bizimle olan özel sözleşmesini 6 Mart 2021’de sona erdirdi. Son zamanlarda, sözleşme sona ermeden önce, sanatçımız ile sözleşme hakkında uzun bir görüşme yaptık ve yenilenmemesi konusunda bir anlaşmaya vardık.

Yıllardır (2010 yılından beri) INFINITE grubunun lideri olan Sunggyu, çeşitli alanlarda herkesten daha çok çalışıyor. Kendisine uzun süredir bizimle birlikte olduğu için içtenlikle teşekkür ediyoruz. Yetenekli sanatçının müziğini ve etkinliklerini gönülden destekleyen hayranlarımıza teşekkür ediyor ve Sunggyu’nun yeni başlangıcını ve geleceğini içtenlikle destekliyoruz. Teşekkür ederim. -Woollim Entertainment”

INFINITE’in Lider Vokali Sunggyu Hayranların Endişelenmemesi İçin Açıklama Yaptı

Sunggyu daha önce canlı yayında, 7 erkek üyeden oluşan müzik grubu INFINITE‘nin geleceği ile ilgili olarak, hayranlarına endişelenecek bir şey olmadığını ve hayranların gruba desteğini dört gözle beklediği konusunda güvence verdi: “Grup olarak tanıtım yapmaya devam edeceğiz. Elbette, doğal olarak endişeler olduğunu da biliyorum. Ama bizim için endişelenmekten çok, bizi destekleyebilmenizi umuyorum.

Sadece sizin desteğinizle daha çok deneyebilir ve kendimizi geliştirebiliriz! Ben INFINITE’im. INFINITE’den nasıl ayrılabilirim? Gerçekten endişelenmenize gerek yok. Lütfen kendimi tamamen [INFINITE]‘a adadığımı bilin.”

Kaynak
Woollim Entertainment Confirms INFINITE Sunggyu’s Contract With The Agency Has Now Ended

Semanur Karaca

Bilim ve sanata büyük ilgi duyuyor. Sanat, sağlık, bilim ve teknoloji okumaları yapmaktan hoşlanıyor ve öğrendiklerini paylaşmak için Teknotomy'de yazıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu