Güncel

Instagram Remix Özelliğini Getirdiğini Açıkladı

Yazın TikTok’a rakip olmak adına Reels özelliğini kullanıcılara sunan Instagram yeni güncellemeler ile kullanıcıların sosyal medya deneyimini güzelleştirmeye devam ediyor. Son olarak Instagram yetkililerinin açıklamalarına göre Instagram Remix adındaki özelliği kullanılabilir hale getirdi. Remix özelliği ile birlikte kullanıcılar iki farklı reels videosu birleştirilebilecek. Kullanımı ciddi anlamda çok kolay olan özelliği güncellemeyi yüklemeniz halinde kullanabilirsiniz.

İnstagram Remix Özelliğini Getirdiğini Açıkladı
Instagram Remix Özelliğini Getirdiğini Açıkladı

Instagram Remix Özelliğini Kullanmak Çok Kolay

Instagram’ın yeni Remix özelliğini kullanabilmek için yapmanız gereken ilk şey birleştirmek istediğiniz videoyu seçmek. Daha sonra karşınıza çıkan 3 noktaya tıklayarak “Remix this Reels” butonuna tıklamak yeterli. Karşınıza hem orijinal Reels videosu hem de Remix özelliğini kullanabileceğiniz bölümü göreceksiniz. Bu işlemden sonra çektiğiniz video ve beraber kullanmak istediğiniz videoyu birleştirerek yeni özelliği kullanabilirsiniz.

Bu Instagram yetkililerinin Remix özelliğini kullanıma sunduklarını açıklamış olsa da bütün cihazların yeni özelliğe erişimi olmadığını belirtelim. Ancak ilerleyen günlerde bütün cihazlar Remix özelliğini kullanabilecek.

Berkay Yıldız

Bilgisayar mühendisliği 1.sınıf öğrencisidir. Teknolojiye ilgi duyuyor ve insanları bu konuda bilgilendirmeyi seviyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu