Güncel

Instagram Teşvik Üzerinde Çalışıyor

Online olarak çok para kazanabileceğiniz YouTube ve Facebook’tan para kazanmayı bildiğiniz gibi ve birçok kişi bunu kariyer olarak seçti. Çevrimiçi para kazanmak, becerilerinizden, kaynaklarınızdan ve yeteneklerinizden para kazanarak çevrimiçi kazanmanın kolay bir yoludur. YouTube’dan para kazanmayı etkinleştirmek için en az 1000 aboneye ihtiyacınız var. Ancak Instagram teşvik üzerinde çalışarak insanların çevrimiçi olarak fazladan para kazanmalarına yardımcı olmak için çabalıyor.

Instagram Teşvik
Instagram Teşvik Çalışmaları Yürütüyor

Instagram Teşvik Nasıl Olacak?

COVID-19 salgını sırasında, birçok insan çevrimiçi çalışmaya başladı ve hatta birçok kişi özellikle az gelişmiş ülkelerde işini kaybetti ve bu, böyle bir aracı başlatmanın en iyi zamanı olabilir, böylece insanlar kendi ağlarıyla bağlantı kurmanın yanı sıra para kazanabilirler arkadaşlar ve aile.

Instagram, IGTV videoları için ABD, İngiltere ve Avustralya gibi bazı ülkelerde para kazanma özelliğini zaten etkinleştirdi. Göre sosyal medya devi bir uygulama araştırmacısı Alessandro Paluzzi , yeni bir para kazanma aracını da test ediyor. Yeni özellik sayesinde Instagram size bazı zorluklar veya hedefler sunacak ve para şeklinde bir teşvik elde etmek için bu tür kilometre taşlarını gerçekleştirmeniz gerekecek. Bu, içerik oluşturucunun fazladan para kazanması ve kariyeri olması için harika bir haber olabilir. Bir rapora göre, çevrimiçi bir finans uygulaması kazanmakarantina durumu sırasında çoğu insan tarafından kullanıldı ve bundan sonra sosyal medya platformu uygulamaları kullanıldı, bu nedenle Instagram, sadece bir sosyal medya platformunun yanı sıra kazanç özelliğini de sağlamayı akıllıca planlıyor.

Bu sadece içerik oluşturuculara faydalı olmayacak, platformun çok sayıda trafik kapması için de faydalı olacak ve insanlar bir kilometre taşını tamamlayarak ekstra para kazanmak için bu platformda daha fazla zaman harcayacaklar. Başlatıldığında, kullanıcı, ekran görüntülerine göre, zorlukları tamamlayarak kazanılan ödemenin aylık olarak gönderileceğini ayarlayarak bu yeni özellikle para kazanmaya uygun olup olmadığını inceleyebilir. Böylece Instagram Teşvik ile kullanıcılar instagram üzerinden daha fazla kazanç sağlayabilecek.

Kaynak
Instagram is working on ‘’Incentive’’ to let users earn some extra money from the platform, a toggle to enable the vanish mode is also in the development

Ayşenur Köprülü

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik öğrencisidir. Gazeteciliğe ve yazı yazmaya olan tutkusu Teknotomy aracılığıyla bilim ve teknoloji alanında birleşiyor. Tutkusunu ve ilgi alanlarını birleştirip hayatının sonraki dönemlerinde daha başarılı olmak istiyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu