Güncel

Instagram Yeni Özellik Üzerinde Çalışıyor

Dünyanın en popüler sosyal medya platformlarından bir tanesi olan Instagram, hikayeler özelliğine ilk oluşturulduğu andan beri önem veriyor. Yeni gelecek özellik de hikayeler özelliği ile alakalı olacak. Instagram yeni özellik ile birlikte hikayeleri taslak haline getirmenizi sağlıyor. Böylece paylaşacağınız hikayenizi ilerleyen bir tarihte paylaşabileceksiniz.

İnstagram Yeni Özellik Üzerinde Çalışıyor
Instagram Yeni Özellik Üzerinde Çalışıyor

Güncel Instagram özellikleri ile beraber oluşturduğunuz hikayeler hemen paylaşılmazsa kayboluyor. Yeni gelecek özellik bu sorunun önüne geçmek için tasarlandı.

Instagram Yeni Özellik ile Birlikte Kullanıcı Sayısını Arttırmayı Amaçlıyor

Instagram‘ın genel patronu Adam Mosseri tarafıdan paylaşılan Tweet’e göre Taslaklar özelliği çok yakında kullanılabilir hale gelecek. Mosseri’nin duyuru Tweetinden sonra Alessandro Paluzzi ismindeki başka bir Instagram hesabı yeni gelecek özelliğin nasıl çalışacağı ile alakalı ekran resmi paylaştı. Paylaşılan görüntülere göre artık hikaye düzenlemesi sonlandırıldıktan sonra sil ve tut seçeneklerinin yanı sıra taslaklara kaydet özelliği ile karşı karşıya kalacaksınız. Hikaye oluşturma alanına gelip parmağınızı aşağıdan yukarıya doğru kaydırdığınızda ise galerideki fotoğrafları taslak olarak kaydedebileceksiniz.

Berkay Yıldız

Bilgisayar mühendisliği 1.sınıf öğrencisidir. Teknolojiye ilgi duyuyor ve insanları bu konuda bilgilendirmeyi seviyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu