IOSGüncel

iPhone 12 Serisi İçin Tanıtım Videosu Yayınlandı

iPhone 12 serisi iki gün önce gerçekleştirilen etkinlikte resmen tanıtıldı. Apple bu tanıtım etkinliği sonrasında iPhone 12 ve iPhone 12 Pro modellerinin tanıtım videosunu nihayet yayınladı.

iPhone 12 Serisi
iPhone 12 Serisi

iPhone 12 serisi, 2020 yılının en çok merak edilen akıllı telefon modelleri arasında buluyor. Yılın en iyi akıllı telefon modellerinden olan iPhone 12 serisi, tasarımı ve özellikleri ile dikkat çekmeye devam ediyor. Apple bu yeni akıllı telefon serisi için tanıtım videosunu yayınladı.

iPhone 12 Serisi Kamera Tarafında Neler Sunuyor?

Apple’ın iPhone 12 serisi için yayınladığı tanıtım videosuna geçmeden önce telefonların özelliklerini hatırlamakta fayda var. iPhone 12 Mini ve iPhone 12 modellerinin arkasında çift kamera kurulumu bulunurken iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max modellerinde ise üçlü kamera kurulumu bulunuyor. 12 serisinde 12 megapiksel F2.4 ultra geniş açı ve 12 megapiksel F1.6 geniş açı kameralar yer alırken, iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max modellerinde 12 megapiksel F2.4 ultra geniş açı 12 megapiksel F1.6 geniş açı ve 12 megapiksel F2.2 telefoto kameralar bulunuyor. iPhone 12 serisi ayrıca gelişmiş bir gece moduna sahip telefonlar arasında yer buluyor.

https://www.youtube.com/watch?v=cnXapYkboRQ&feature=emb_title
iPhone 12 serisi : iPhone 12 Pro
https://www.youtube.com/watch?v=65JrtwtTOdc&feature=emb_title
iPhone 12 serisi : iPhone 12

Teknoloji dünyasına dair merak ettiğiniz sorulara detaylı cevap bulabileceğiniz yazılar için Teknotomy IOS kategorisini inceleyebilirsiniz.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu