Teknotomy Dosya

En Başarılı iPhone Müzik İndirme Programı

En başarılı iPhone müzik indirme programı hangisi merak ediyor musunuz? Apple markalı akıllı telefonunuzda kullanabilmeniz için hazırlanan müzik indirme programları ile müzik keyfinize daha fazla tat katmaya hazır mısınız? Müziksiz asla yapamam ya da arada bir müzik dinlerim diyenlerden olmanız hiçbir şey fark ettirmez. Önemli olan “Müzik ruhun gıdasıdır.” diyenlere katılıyor olmanız. İşte ruhunuzu gıdasız bırakmamak için size yardımcı olacak iPhone müzik indirme programı 2021 listesi:

Spotify

Piyasaya sürüldüğünden bu yana müzik uygulamaları listelerinde başı çeken Spotify, en iyi iPhone müzik indirme programı olarak değerlendirilebilir. Uygulamayı App Store üzerinden edindikten sonra oluşturacağınız Premium üyelik ile platform üzerindeki bütün şarkıları cihazınıza indirebilirsiniz. Bu noktada indireceğiniz şarkıların akıllı cihazına değil de uygulama içerisine ineceğini hatırlatmakta fayda var. Uygulama için Premium üyelik oluşturduktan sonra şarkıları reklamsız bir şekilde dinleyebilirsiniz.

iPhone Müzik İndirme Programı Spotify
iPhone Müzik İndirme Programı Spotify

Ayrıca uygulama içinde kendinize özel playlistler oluşturabilir veya başkalarının oluşturduğu playlistleri dinleyebilirsiniz. Hatta dilerseniz müzik zevkiniz benzediği insanlarla ortak playlist bile oluşturabilirsiniz. Bu özelliklerinin haricinde, aklınıza bir sözü takılan ve adı aklınıza gelmeyen şarkıları da Spotify’da çok rahat bir şekilde bulabilirsiniz. Spotify, kısa süre önce getirdiği bir özelliği ile uygulama içinde yer alan arama motoruna şarkının sözlerini yazınca aradığınız şarkıyı önünüze getiriyor.

Freegal Music

iPhone müzik indirme programı sayılan Freegal Music uygulaması veritabanında yer alan 7 milyon şarkı ile kullanıcılarına hizmet verir. Uygulamayı kullanmaya başlamak için App Store üzerinden indirmeniz yeterlidir. Daha sonrasında yapmanız gereken tek şey, indirmek istediğiniz şarkıyı arama çubuğuna yazmak. Aradığınız şarkıyı bulup indirdikten sonra istediğiniz her an dinleyebilirsiniz.

iPhone Müzik İndirme Programı: Turbodl

App Store üzerinden ücretsiz bir şekilde edinebileceğiniz Turbodl, bu yönüyle oldukça dikkat çeken bir uygulamadır. Çünkü Turbodl, sadece müzik indirmek için kullanılan bir uygulama değil. Bu programı müzik indirmenin yanı sıra, dosya yöneticisi, müzik çalar gibi amaçlar içinde kullanabilirsiniz. iPhone müzik indirme programından ziyade çok amaçlı kullanabileceğiniz bu uygulamayı denemeyi unutmayınız.

iPhone Müzik İndirme Programı 2021: Evermusic

Kendi müzik akışınızı oluşturmak için kullanabileceğiniz Evermusic uygulaması da iPhone müzik indirme programı olarak sayılabilecek bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde kişisel müzik akışınızı oluşturabilirsiniz. Üstelik oluşturacağınız bu müzik akışınızı, bulut hizmetine taşıyarak müziklerinizi doğrudan oradan da dinleyebilirsiniz. Ayrıca müzik keyfinizin yarıda kalmasını istemiyorsanız da gerekli olan bütün şarkı, albüm ve sanatçıları indirebiliyorsunuz.

iPhone Müzik İndirme 2021 Listesi
iPhone Müzik İndirme Programı 2021 Listesi

Music Downloader

App Store üzerinden ücretsiz bir şekilde indirebileceğiniz iPhone Müzik indirme programı Music Downloader, hızlı olmasının yanı sıra akıcı da olan bir uygulamadır. Bu sayede indirmek istediğiniz şarkılara hızlı bir şekilde sahip olabilirsiniz. Müziklerinizi indirmenin yanı sıra uygulama da çeşitli ek özellikler de yer alıyor. Bu ek özellikler şu şekilde sıralanabilir;

 • Çalınan müzikleri tanıma
 • FM radyo
 • Karanlık tema

Music Downloader, sahip olduğu ek özellikler sebebiyle iPhone müzik indirme programı 2021 listesinde oldukça fazla tercih edilen uygulamalardan biri olarak yer alıyor.

Musify

iPhone müzik indirme programı denilince çevrimdışı olarak kullanılabilecek çok az uygulama karşınıza çıkıyor diye üzülmeye artık son verebilirsiniz. Musify uygulaması ile sahip olduğunuz akıllı telefonunuza indirdiğiniz müzikleri çevrimdışı olsanız dahi kullanabileceksiniz. Üstelik uygulamaya App Store üzerinden ücretsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Deezer

Kendini “Hayatınız kendi film müziğini hak ediyor.” Şeklinde tanıtan Deezer, içinde 56 milyon parça bulunduruyor. Ayrıca Spotify’da olduğu gibi birçok çalma listesi ve podcast de yer alıyor. Aynı zamanda sizin için kişiselleştirmiş öneriler de sunan Deezer, müziğin kişinin arkadaşı olduğunu savunuyor. Deezer ile yapabilecekleriniz şu şekildedir:

 • Küresel anlamda hit olan parçaları dinlemek
 • Karışık Mod ile yeni şarkılar keşfetmek
 • Flow ile kişisel bir hale getirilen öneriler
 • Herhangi bir çalma listesi dinlemek veya kendi çalma listenizi oluşturmak
 • Kişisel çalma listenizi sevdiklerinizle paylaşmak
 • Sevdiğiniz parçaları tek dokunuşla Favoriler kısmına eklemek
 • Podcast, radyo istasyonu, ses kanalı keşfetmek

Deezer uygulamasının yukarıda saydığımız özellikleri sizin için yeterli gelmediyse, Deezer Premium özelliği ile aşağıdaki özelliklere sahip olabilirsiniz:

 • Reklamsız müzik keyfi
 • Çevrimdışı mod
 • Sınırsız parça atlama hakkı
 • Şarkı karıştırma yok
 • Yüksek ses kalitesi
 • Amazon Alexa ve bağlı cihazlarla uyumluluk

Apple Music

iPhone müzik indirme programı 2021 listesinde yer alan olmazsa olmaz bir uygulamadır Apple Music. Bu uygulama ile müzik keyfinizi farklı bir şekilde deneyimleyebilirsiniz. Apple Music, sizi sevdiğiniz şarkılara, albümlere ve sanatçılara yaklaştırır. Uygulama sayesinde milyonlarca şarkıya ve tüm müzik kitaplığınıza sınırsız erişim elde edebilirsiniz. Tüm cihazlarınızda mevcut olan bu uygulama ile reklam derdinden de kurtulabilirsiniz. Üstelik 3 ay ücretsiz bir şekilde de deneyebilirsiniz.

Apple Music
iPhone Müzik İndirme Programı 2021: Apple Music

Apple Music ile 75 milyondan fazla şarkıyı reklamsız bir şekilde dinleyebilirsiniz. Ayrıca zaman senkronizesiyle ayarlanmış şarkı sözlerini sizde takip ederek artık bütün şarkılara eşlik edebilirsiniz. Ek olarak sevdiğiniz bütün parçaları çevrimdışı dinleme keyfine Apple Music ile de varabilirsiniz. Sevdiğiniz sanatçıların özel röportajlarını, canlı performanslarını ve çok daha fazlasını da Apple Music aracılığıyla takip edebilirsiniz. Spotify’da olduğu gibi Apple Music uygulamasında da şarkı sözlerine göre arama yaparak istediğiniz şarkıyı bulabilirsiniz. Kullanım kolaylıklarının saymakla bitmeyeceği Apple Music’i iPhone sahibiyseniz deneyimlemeyi unutmayınız.

YouTube Music

Sizi müzik dünyasına 70 milyondan fazla şarkı ile bağlayabilecek olan YouTube Music, iPhone müzik indirme programı olarak deneyimlediğinizde vazgeçemeyeceğiniz bir uygulama olmaya aday. Uygulama içinde, canlı performanslar, cover’lar, remiksler ve başka platformlarda bulamayacağınız müzik içerikleri yer alıyor. Ayrıca diğer uygulamalarda olduğu gibi burada da kişiselleştirilmiş oynatma listeleri ile mix’ler bulabiliyorsunuz.

iPhone Müzik İndirme Programlarından YouTube Music
iPhone Müzik İndirme Programı YouTube Music

Dünyanın her yerinden en iyi listeleri keşfedebileceğiniz bu uygulama ile müzik temelli türlere de hakim olabilirsiniz. Telefonunuzda, masaüstünüzde, akıllı hoparlörünüzde, akıllı TV’nizde, arabanızda, akıllı saatinizde ve en sevdiğiniz uygulamalar ile uyumlu bir şekilde çalışan YouTube Music uygulamasını App Store üzerinden indirebilirsiniz. Ayrıca YouTube Music üzerinde Premium özelliğe geçmeniz durumunda uygulamayı arka planda da kusursuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

SoundCloud

Dünyanın en büyük müzik ve ses akışı platformu olan SoundCloud, 200 milyon parça ile büyümeye devam ediyor. SoundCloud ile her durum için liste başı albümler, canlı setler ve mikslerin yanı sıra büyük sanatçıları da bulabilirsiniz. Uygulama muazzam kataloğu ile hip hop, elektronik, rock, klasik, caz, podcast’ler, sesli kitaplar ve çok daha fazlasını keşfetmenizi sağlar. Ayrıca uygulama tüm dinleyiciler ve içerik oluşturucular için farklı ürün ailesi sunar.

iPhone Müzik İndirme Programı SoundCloud
iPhone Müzik İndirme Programı SoundCloud

İşte SoundCloud free ile yapabilecekleriniz:

 • Yeni ve köklü sanatçılardan 120 milyondan fazla parça
 • Beğenilerinize göre kişiselleştirilmiş parça önerileri
 • Yeni müzikler keşfetmek
 • Sevdiklerinizle doğrudan etkileşim kurmak
 • Kendinize özel çalma listeleri oluşturmak

Müzik keyfinizin yarıda kalmaması için tavsiye ettiğimiz uygulamalardan birini denemeyi unutmayınız. Ayrıca sizin için hazırladığımız iPhone müzik indirme programı listesinde deneyip beğendiğiniz uygulamaları yorum kısmında sizde bizimle paylaşabilirsiniz. Daha fazlası için Teknotomy.com’u takip etmeye devam edebilirsiniz!

Ayşenur Köprülü

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik öğrencisidir. Gazeteciliğe ve yazı yazmaya olan tutkusu Teknotomy aracılığıyla bilim ve teknoloji alanında birleşiyor. Tutkusunu ve ilgi alanlarını birleştirip hayatının sonraki dönemlerinde daha başarılı olmak istiyor.

İlişkili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu